Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, ha tudom hogy...

Mit tegyek, ha tudom hogy holnap elveszti a szerelmem a szüzességét?

Figyelt kérdés
ő nem tudja h szeretem, de megy bulizni, és tuti h elveszti, mert másik városba megy tanulni, és itt még kihasználja, ISMEREM...!

2013. aug. 23. 22:28
 1/10 anonim válasza:
adj neki 1 kottont!
2013. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a megfelelő pillanatot mikor egy szobába van egy fiúval. És egyszer csak drámaian jelenj meg az ajtóban azt mondva hogy "Àllj... XY ne tedd. Szeretlek"
2013. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ennél egyszerűbb dolog nincs.... MENJ EL TE IS BULIZNI!!!!!
2013. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szólj neki :ÉN AKAROM!!!!!!!!!!!!!!!!!

mit veszthetsz??

2013. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és dolgozni megyek....


neki meg az a felfogása hogy: egyszer élünk.


(nála azt jelenti hogy smárol összevissza, iszik mint egy ló, szédíti a férfiakat)


De meg akarnám javítani, mert szívem mélyén úgy érzem rendes lány :S

2013. aug. 23. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hahahaha!


Nem fogod tudni "megjavítani"! Főleg úgy nem, hogy elmegy máshova tanulni. Ott még durvábban fogja ezt csinálni. Nem szabad ilyen lánnyal foglalkozni, mert csak neked fog fájni hosszú távon.

2013. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor munka előtt hívd át :)


Mondjuk ha másik városba költözik, sok jövője nincs.


Emellett honnan tudod ennyire? Gondolom egyetemre megy, 18 éves (legalábbis Te dolgozol). Ha eddig várt, akkor miért most tenné meg?

2013. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj utána, lesd meg őket, közben verd ki.
2013. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Holnap van. Elvesztette?
2013. aug. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"meg akarnám javítani" - ez rossz duma. Nem szabad így gondolkodnod. Ha így kezdesz neki egy kapcsolatnak, akkor az eleve halálra van ítélve.

El kell fogadod olyannak, amilyen, minden jó és rossz tulajdonságával. Ha melletted úgy érzi, meg kell változnia, akkor megváltozik, amit te bátoríthatsz, és aminek örülhetsz, de nem mondhatod meg helyette, mit csináljon. Ha rögtön változtatni akarsz rajta, akkor azt fogja érezni, uralkodni akarsz rajta, irányítani akarod, nem tiszteled, és amikor ezt felismeri, onnan már nincs visszaút, viszlát.

Helyzet? Sikerült valamit intézkedned?

2013. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!