Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj az, ha nem feltétlen...

Miért baj az, ha nem feltétlenül kapcsolatban szeretném elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
18 leszek, és még nem volt barátom, úgy érzem, mindenki nagy ívben kikerül, vagy csak szexre kellek neki. Belefáradtam ebbe az egészbe, és rájöttem, hogy nincs is szükségem kapcsolatra, de a szüzességemet el akarom veszíteni. Nem bánnám meg, nem szégyennek fognám fel, és van is egy potenciális jelölt, aki megfelelő lenne erre. Ez elítélendő?
2013. szept. 3. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
miért lenne baj? mondjuk leszarom én ezt.
2013. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem :)
2013. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért utólag nem reklámoznám, de végül is a te dolgod...

csak meg ne bánd később

nekem is voltak hasonló gondolataim, de nagyon örülök, hogy lebeszéltem magam róla

2013. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tartod magad és a szüzességed akkor hajrá.Amit jónak látsz és ami neked jó.
2013. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a te életed, azt tegyed amit jónak látsz
2013. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te dolgod, 18 éves vagy. De a következményekkel légy tisztában, és fogadd el.
2013. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se kapcsolatban veszítettem el, és jó volt így, ne érdekeljen mások véleménye:) 18 évesen már el tudod dönteni, mit akarsz.
2013. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!