Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes ha sperma ért...

Lehetek terhes ha sperma ért a hüvelyemhez?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni most nem az oltsokra vagyok kiváncsi hogy a barátomnak kivertem aztán olyan lett a takaro ilyenek ami lehet hozzáért oda , 1,2 orával késöbb megakart ujjazni de kiküldtem elötte kezetmosni, utána megujjazott, de akkor lehetetlen hogy terhes legyek igaz ?azért aggódom mert az agynemü vagy takaro olyan volt és hozzám ért ott is . köszönöm az értelmes válaszokat .

2013. szept. 5. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem látok rá nagy esélyt de ha megszületik akkor a neve legyen Chuck Noris
2013. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2013. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hiba volt, mármint a kézmosás abszolút jó ötlet volt és ez is mutatja, hogy felelősségteljesek voltatok, de a probléma ott kezdődik, hogy a spermiumok nem pusztulnak el azonnal és képesek a helyváltoztatásra. A holnapi napot vagy a nőgyógyásznál vagy a patikában kezdeném terhességi tesztért.
2013. szept. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ugye nem sok esely van ra igaz ?
2013. szept. 7. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem an olyan ismerősöm aki elmondása szerint így lett terhe, azért egy vizsgálat vagy teszt nem árt.
2013. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!