Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet valahol 18 év feletti...

Lehet valahol 18 év feletti szűz lányokról, nőkről képeket (csak arcképet) találni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, amikor egy érett nő arcáról látszik a tisztaság, szívesen megnéznék ilyen képeket. Főleg huszonéves nőkön nagyon tetszik ez a "kisugárzás".


Esetleg vannak itt kérdések, ahol ilyen lány linkelt be magáról képet? Még nem láttam.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm!


2013. okt. 9. 13:46
1 2 3
 1/26 Zakathol ***** válasza:
74%
Persze mert szex után eltorzul mindenki arca. Grat!
2013. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1. Ez nem tudom, hogy jön a témához, hogy szűz lányokról szívesen megnéznék képeket.
2013. okt. 9. 13:52
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
namármost, ha te arcról meg tudod állapítani, hogy szűz-e valaki, akkor egyszerű a dolgod, beírod a keresőbe, hogy "szép nő" és ráküldöd a net képeire (aztán beállítod a képeknél, hogy "arc") ... és leválogatod magadnak a szüzeket
2013. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyi primitív ember van itt? Agyatokat néha használjátok, vagy csak a farkatokat? Ennyire nem lehet felfogni egy kérdést? Egy szóval nem mondtam, hogy meg tudom állapítani. Tudtam, hogy primitív emberek járnak ide, de ennyire...
2013. okt. 9. 13:54
 5/26 anonim ***** válasza:

:D


ma 13:53

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Lehet valahol 18 év feletti szűz lányokról, nőkről képeket (csak arcképet) találni?

"emebetgeg vagy. kiengedtek vagy szöktél?"

Az üzenet témája: elmebetegség?

Az üzenet szövege: Szia! miért nem tudsz normálisan hozzászólni egy kérdéshez? És téged miért nem bannoltak még eddig? eléggé rádférne.

2013. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
az arcon nincs tisztaság. az ártatlan lányok mocskos dolgokra gondolnak :)
2013. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5. Csak magadat járatod le azzal, ha nyilvánsoan felvállalod, hogy bohóckodni jársz az oldalra. Tudod, ezt a szabályzat is tiltja. Írok a moderátoroknak, ezt nem nézik jó szemmel! :)

6. Attól még nekem tetszhet, nem? Tudom, szerintetek nem így van, de nekem meg más a véleményem erről, ezt nem értem, miért nem fogja fel egy válaszoló sem.

2013. okt. 9. 14:03
 8/26 anonim ***** válasza:
Komoly kérdésre komoly választ szoktam adni. Ez komolytalan, értelmetlen kérdés.
2013. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mégis milyen kérdést szeretnél? Egyértelmű kérdés: lehet-e valahol szűz lányokról fényképeket találni. Mi ezzel a probléma? Lehet, nem kellett volna magyarázatot írnom, mert mindenki azt lesi, hol köthet bele.
2013. okt. 9. 14:33
 10/26 Zakathol ***** válasza:
Az ezzel a probléma, hogy rohadtul nincs különbség egy szűz és egy nem szűz nőnek az arca között! 'szomat...
2013. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!