Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok ti szerettek szűz...

Csajok ti szerettek szűz fiúkal szexelni? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
21f szűz

2013. okt. 11. 13:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

nem

és sajnos 2x is kifogtam szűz pasit :-(((

2013. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
47%

Imádom felcsatolható műpénisszel megrakni a szűz fiúkat!


84L

2013. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
No!
2013. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
Nem
2013. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Jó, hogy mindenki úgy jött a világra ezen az oldalon, hogy túl volt 10 emberen... :D

Ha valaki csak ezért utasít vissza, akkor az egy idióta. Ennyi erővel mindenki szűz maradna örökre. Imádom hogy az emberek úgy tesznek, mintha ők sose estek volna át ezen, legyen az nő, vagy pasi.

Hidd el van akit nem zavar. Barátnőmet se érdekelte, bár nem is igazán hitte el az első alkalom után se, hogy az volt az első. Pedig szerintem nem nyújtottam akkor hatalmas teljesítményt. :D

25/F

2013. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Válasz egyúttal az utolsó megmondóembernek is:


Nem, nem szeretnek. Viszont

- A prostik viszont szeretik a pénzt, ezért sok 18-20 feletti szűz fiúnak csak pénz kérdése, hogy elveszítse.

- A férfiak hazudhatnak a szüzességükről ha nem túl bénák, akkor még ki sem derül. De ha ki is derül már csak akkor, amikor elvesztették.

- Kifoghatnak egy normális csajt, aki elviseli, szemet huny felette, de ő SEM szereti a szüzeket csak úgy van vele, hogy majd beletanul a srác.


Meg vannak a szélsőséges gondolkodású nők, akik szerint a szűz ellentéte kizárólag az lehet, aki végighágta a fél várost és így kihozzák a szűz fiút győztesen.


És hogy tovább fokozzam, vannak még a perverz idősebb nők, mint a "paráználkodó" tanárnők akik tényleg szeretik a szűz fiúkat. De ez a társadalom nőtagjainak a 0.0000001%-a úgyhogy erre várni annyi, mintha a lottóötösre várnánk.

2013. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el nekem kicsilány, ha minden nőt ugyanígy elküldenének azért, mert szűz, akkor te most mit csinálnál? Ez nem megmondóemberség... hanem logikus gondolkodás. Szánalmas az, ha csak azért küldöd el akit szeretsz, mert te lennél neki az első. De persze mi gondolkozunk a farkunkkal...
2013. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
Én voltam együtt szűz sráccal és kellemes meglepetés volt. Jól éreztük magunkat. Imponáló egy lánynak az, hogy övé lehet először egy férfi és nem más, ismeretlen nőé. 22 L
2013. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
14%

Hát nekem kicsit sem imponáló az, hogy én vegyem el egy srácnak a szüzességét... fordított esetben már jobban hangzik. Nem szeretem a bénácska fiúkat, inkább a tapasztaltabb, határozottabbakat, akik tudják, hogyan kell egy nővel/lánnyal az elejétől kedve bánni.

Nekem valahogy kicsit sem jön be ez a tutyi-mutyiság egy fiún. Számomra visszataszító, olyan mintha nem is férfivel lennék, hanem csak egy férfinek kikiáltott kislánnyal. Tizenévesen még egyáltalán nem volt gondom ezzel, a fiúk akkor vannak abban a korban, amikor egészséges elveszíteni. Husz felett már egészen más... és én kicsit sem veszem be azt a kamu dumát egyes fiúktól, hogy "nem találtam rá alkalmas, normális lányt", és mindezek mellett mégis jó pasinak tartja magát huszonévesen.

100 szónak is 1 a vége:

én soha nem szexelnék szűz fiúval, az tuti.


Lehet savazni.

L

2013. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%

9-es

Kívánjuk neked, hogy az összes tapasztalt határozott pasi, határozottan, nem tutyi mutyin csaljon agyon. Mert tudni fogja mit akar, mert igazi férfi, hogy neki nem elég egy nő

2013. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!