Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy srác, akihez te nagyon vonzódsz, és szerelmes is vagy belé. Tudod, hogy szépnek tart, bejössz neki, viszont a srác szinte bárkit megkaphat, és egyik pillanatban úgy érzed többet akar, máskor pedig hetekig nem beszéltek, ezért fogalmad sincs mit érez, mit gondol. Már kavartatok buliban, de te még szűz vagy.

A kérdés az lenne, ha úgy alakulna a dolog, lefeküdnél vele?

És ha nem lennél szűz?

Légyszi csak az írjon, aki tud normálisan válaszolni, a saját véleményetekre vagyok kíváncsi. Csak őszintén!



2013. nov. 4. 23:25
 1/4 könny17 válasza:
Ha lány/nő lennék, nem adnám magamat egy könnyen, ha tényleg akar a srác tőlem valamit akkor bizonyítsa be, am ha szűz a csaj, akkor annál jobban vonzza a pasikat ez tény! Minden pasi oda van azért, hogy elvegye egy nő/lány szüzességet.! Ha nem lenne az illető szűz, hát akkor is a pasi kapna egy jó menetet, ha durván nézzük és otthagyná a csajt, szóval ha ez a helyzet áll elő a te esetedben is akkor várj vele, ha akar valamit, akkor bizonyít, ez alatt hónapokat értek! Mert hetek azok ilyenhez túl rövidek. 21F
2013. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha lefekszel vele, se lesz garantáltan (sőt valószínűleg egyáltalán nem) a barátod. Lefeküdnék-e egy idegennel, aki otthagy és talál az tíz ujjára más-más lányt? Nem igazán...

Vagy úgy gondolod, hogy teljesen szűzként annyira maradandó élmény lennél neki?

Várj egy kevésbé elb...szott srácra, és ne legyél szerelmes ilyen bunkókba.

2013. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én voltam ilyen helyzetben kb fél éve, akárhányszor találkoztunk, mindig kavartunk. A vége az lett, hogy szó szerint pár centi meg nem megfelelő körülmények választottak el attól, hogy lefeküdjünk, de nem engedtem.. És örülök, hogy nem. Egy szintén nőcsábász barátom mondta még régen, hogy olyan fiúnak adjam a szüzességem, aki büszke lesz rá. Ez a srác max egy újabb skalpra lesz büszke.

Ha nem lennél szűz, akkor nyugodtan csináld, miért ne?:D Mostmár én is lefeküdnék az én srácommal, csak az utóbbi hónapokban nem egy társaságban mozgunk.

2013. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem feküdnék le ilyennel! Végre egy normális lány, aki nem elvakultan szerelmes. Sajna, aki megbecsülné, azt meg inkább az igénytelenekkel hozza össze a sors, akiknek nem is érték a szüzesség, hanem inkább teher. Ilyen lányra vágyom, ezért inkább várok. Örülök, hogy te ilyen vagy, ( ezek szerint nincs igazuk, akik nevetnek ezen), mert így van még remény.
2013. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!