Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El fogom valaha veszíteni?

El fogom valaha veszíteni?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy hajt valami vagy hogy arra vágyom, hogy mindegy, kivel, de túllépjek a szüzességemen. Egyszerűen csak nem érzem úgy, hogy bárkivel is képes lennék olyan viszonyba kerülni, hogy meg merjem mutatni a testem, anélkül, hogy rettegnék, kövérnek talál, nem tetszik neki a mellem formája, nem talál vonzónak meztelenül. Azt mondják, "jó csaj" vagyok, de ruhában teljesen más, pláne férfiszemmel nézve, mindenki. 17/L
2013. nov. 19. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szeretem a kakaós palacsintát :)
2013. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kakaós Palacsinta, tökre örülök, hogy még szűz vagy 17 évesen, mert épp itt akadt ki egy kérdező, hogy 13-4 éves fiúk-lányok, orrbaszájba csinálnak, mindent, ami még várhatna. Örülj annak, hogy ez így van, tuti, hogy egy megfelelő partnerrel, el fogod veszíteni és fel leszel rá készülve lelkileg, szóval ne parázz. 24F
2013. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem, ne akadj ki ezen, előbb vagy utóbb úgyis elfogod veszteni, nőknél amúgysem ciki hogy tovább szűz. Ha akarod, küldj képet privátban és elmondom a véleményem, de aligha hiszem hogy kővér és csúnya lennél. 18/F
2013. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az eszemet vesztettem el.Azóta se találom.:(
2013. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez tök természetes, hogy kissé rettegsz. Majd kialakul. Ha azt mondják, "jó csaj" vagy, olyan távol nem állhat a valóságtól. (Küldj fotót :D )

Amúgy csak egyetérteni tudok, 17 vagy és szűz, riszpekt.

2013. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!