Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, akik 20 éves koruk...

Lányok, akik 20 éves koruk után vesztették el a szüzességüket, ti mennyi idő után feküdtetek le a párotokkal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 21:28
 1/4 A kérdező kommentje:
*korotok, bocsi
2013. nov. 23. 21:28
 2/4 A kérdező kommentje:

**szüzességeteket

Bocsi, ezt át kellett volna még olvasnom, mielőtt kiírtam volna. :)

2013. nov. 23. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én már majdnem 23 voltam mire a fiúmmal lefeküdtem. Nem véletlen vártam annyit, úgyhogy alaposan meggondoltam, tudtam, én hogy szeretem imádom, de akkor is muszáj volt várni. úgy éreztem kell. kb 4 hónap randizgatás után történt meg az első szex. Úgy, hogy rengetegszer voltam náluk, aludtam is ott. Volt ez meg az ,de maga szex nem volt addig. Igazából már második randin lefeküdtem volna vele ha a testemre hallgatok, de így jobb volt.

most vagyok 23.

2013. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21 voltam, de nem volt a párom. Éreztem, hogy meg akarom vele tenni, akarom, készen állok rá, miért ne.Nem bántam meg.Később egymásba szerettünk,mára együtt vagyunk.
2013. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!