Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy az első közösül...

Normális, hogy az első közösülésem óta, már több napja enyhén vérzek?

Figyelt kérdés
A vérzés mellett más problémáim is vannak. Pettingeltünk is, és azóta fáj a torkom, pedig azt már többször csináltam előtte, de most nem óvszerrel. A hangom is másmilyen lett. Plusz egy pici seb az ínyemen, ami reggel még vérzett, de azt sajnos nem tudom, hogy már régóta van ott, vagy most keletkezett. Lehetséges, hogy elkaptam valamilyen nemi betegséget? Utánanéztem, de más jellemző tünetek nem jelentkeznek ezeken kívül.

2013. nov. 24. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy embernek emberrel kéne összefeküdnie, nem pedig egy nagy lóval. :)
2013. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem utana 4 napig volt pecsetelo verzesem, nyugi, teljesen normalis. A torokfajos reszhez mar nem ertek, de fura.. :D
2013. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, majd legközelebb észben tartom... Amúgy ennek semmiféle lónak, vagy lóhoz köthető méretnek sincs köze. :( Csak akkor lett volna normális?
2013. nov. 24. 12:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Uhh, ez megnyugtató, köszi! Remélem az is elmúlik, de lehet inkább elmegyek orvoshoz, mert elég ijesztő dolgokat találok (szájrák?!).
2013. nov. 24. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Bokán fosom magam! Hogy lehetsz ennyire hülye? Szűzhártyáról halottál már?
2013. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lábujját szokott viszketni amikor orális ám elégíteni ki!
2013. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lábujjam szokott viszketni amikor orálisan elégíteni ki!
2013. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam szűzhártyáról. Értelmezd a kérdést, és moss lábad, kérlek...
2013. nov. 24. 13:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó meg tanuljon meg írni.
2013. nov. 24. 13:12
 10/10 A kérdező kommentje:
*moss lábat
2013. nov. 24. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!