Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagy gáz van. Vagyis nincs....

Nagy gáz van. Vagyis nincs. Vagy nem tudom. November 15-én voltam egy buliban, ahova szűzként mentem el. Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Többször is lett volna alkalamam elveszteni, de mindig nagyon féltem, mert már az rohadtul fájt, ha két ujjamat akartam feldugni magamnak.

Vannak apró részletek, amik nem rémlenek a bulival kapcsolatban, de nem voltam olyan készen, hogy arra ne emlékeznék, ha megdugtak volna...Miután hazajöttem, rá két napra, 17-én megjött a menstruációm, és még most se tudom két ujjamat feldugni magamnak, viszont a hasam mintha nagyobb lenne egy picit, és a hátam fáj, mint egy terhesnek ráadásul fáradékony vagyok, bár arcüregygulladásom van, lehet az annak a mellékhatása. Lehetséges, hogy teherbe estem volna? Vagyis tisztán emlékszem, hogy nem volt semmi, és tudom, hogy így hülyeség, mégis félek :S Nem bántást, és megalázást kérek, hanem segíteséget, tanácsokat.



2013. dec. 2. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
*facepalm*
2013. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
:D
2013. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arcureggyulladas mellekhatasa a faradekonysag? Szuzen terhes? Par het alatt no a poci?
2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamus kislány :D
2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ezen jót röhögtem :'D Dehogy vagy terhes! :D
2013. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szűzen fogantál? :) Boldog karácsonyt :))


(Bocsánat, nem hagyhattam ki :))

2013. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem szexeltél, meg is jött öhh -> tuti terhes vagy!

na de viccet félretéve, lehet h puffadsz valamitől. én pl az alkoholtól puffadok, de akár egy hétig is, meg is ilyedtem ez miatt egy buli után :DD

ja meg ha rástresszeled magad, utána már simán beképzelhetsz magadnak tüneteket...

2013. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Kb. 6 éves fekete-fehér tarka, nagytestű, szarvas bakkecskémet eladnám. Nagyon szép, jól tejelő gidák és gödölyéim születtek tőle. Évek óta vele pároztatom anyakecskéimet, csupán vérfrissítés céljából válok meg tőle. Kezes, szelíd. Kérésre küldök képet is.
2013. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük,nyolcas! :D
2013. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!