Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20+ lány vagyok, eddig elszala...

20+ lány vagyok, eddig elszalasztottam a lehetőségeimet, mert még nem éreztem készen magam, de már nem bírom szex nélkül! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Átlagosnak mondott lány vagyok szőkésbarna, zöld szem. Volt aki próbálkozott nálam, még gimiben is, de akkor még nem akartam. Most már nagyon vágyom rá! Nem akarom csak úgy buliban, de mit tegyek? Igazából az életembe nem fér bele kapcsolat és hülyíteni meg nem akarok senki. Így marad a szexkapcsolat téma.

2013. dec. 3. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Az fér bele az életedbe amit szeretnél.. Ha gondolod írj.. F25
2013. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Találsz egy pasit akivel szexelsz, na bumm...

Itt majd lesznek rá jelentkezők.

2013. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha egy csinos lány vagy és nem akarsz időtlen időkig várni, aki egy neked szimpatikus embernél kezdeményezel azt majd kiderül mi lesz belőle.
2013. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Az "Üzeneteid" menüpont alatt egy páran majd leírják, hogyan lehetne megoldani ezt a problémát.


Ha jól értem szűz vagy. Egyáltalán nem volt még kapcsolatod? Társkereső? Nem hiszem el, hogy egy átlagos lány ne kapna ajánlatokat.

2013. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok csak fiúban. Ha gondolod, akkor írj privátban és beszélgessünk! :)
2013. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
te pasi vagy!
2013. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha tényleg nő vagy, akkor én vagyok az embered. Privátban el is mondanám, miért, de ehez rám kellene írnod :)
2013. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagy a valószínűsége, hogy poénból kiírt kérdés és egy sörhasú homokos pali a beérkező ajánlatokra veri ki...

De ha mégsem, akkor egyszerű a dolog. Beírod a google-ba, hogy szexpartnerkereső, amire fogsz kapni csomó találatot.

A goldengate.hu és az eropolis.hu az két nagyon jó oldal ebben a témakörben, ott könnyen fogsz találni partnert.

2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hiszi a piszi...
2013. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2013. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!