Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most készülök elveszíteni és...

Zitamin2 kérdése:

Most készülök elveszíteni és lenne pár kédésem /tudom hogy egyénenként változo meg hulye kérdések de. (lány vagyok) help! fiuként "megbecsülitek" hogy valaki odaadja a szüzességét?

Figyelt kérdés

1/Mennyire fáj mire számitsak ?

2/Fiuk zavar titeket hogy ha vérzik a másik?

3/Mitöl függ hogy vérzem-e ? / furcsa es hulye kérdés /

4/Milyen óvszert ajánlotok?

5/Lehet hogy jo lesz miután fáj?

6/Körülbelül mennyi ideig tart?

7/Az elő után mennyit kell várni a következőig ?

8/Ha a barátomnak nagy akkor jobba fáj vagyez befolyásol egyátalán valamit?

9/Fiuk mennyire számit hogy mekkora a mellem?

10/Ez hogyan befolyáshatja a kapcsulatunkat konkrétabban ez pozitiv ahogy ilyenk közel kerülünk egymáshoz?



2013. dec. 31. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha szeret megbecsüli. kül nem
2013. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mégis mennyi idő után dobod magad oda neki?
2013. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. Mindenkinek változó

2. Mindenkinél változó

3. Fogalmam nincs

4. Teljesen mindegy

5. Lehet de nem biztos

6. Ameddig a pasi be nem fejezi

7. Fogalmam nincs

8. Akkor jobban fáj

9. Nekem számítana

10. Ha szeret akkor csak pozitívan.

2013. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem úgy tűnik nincs még itt az ideje... De hát saját kárán tanul az ember lánya :)
2013. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
több hónap után.
2013. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. változó mindenkinél, lehet, hogy be se fogja tudni tenni rendesen, és nem tudjátok csinálni, de lehet, hogy egyáltalán nem fog fájni neked

2. a fiúkat nem zavarja általában (azt, aki elég érett a szexeléshez, biztosan nem)

3. szerintem erre senki se tud pontos választ adni, de pl az is lehet, hogy a szűzhártyád már korábban átszakadt sportolásnál akár

4. durex, de nagyon figyeljetek oda a felhelyezésre. ha elszakad a jó minőségű óvszer, az 99%-ban nem az óvszer hibája, hanem a rossz felhelyezésé.

5. persze, simán lehet, de térj vissza az 1. ponthoz, ugyanaz a válasz

6. attól függ, a srác is szűz? akkor lehet, hogy fél perc, két perc, meg akkor is ez a válasz, ha neked túlságosan fáj. de egyébként változó, 2-30 perc között szinte akármennyi lehet

7. nincs erre szabály, annyit vártok, amennyit szeretnétek. ha nincs kedvetek, nem kötelező csinálni megint azonnal. igazából leginkább attól függ, a srác mikor képes újra felállni.

8. szerintem befolyásol, igen, ha nagyobb neki, jobban fog fájni neked, hiszen jobban kell kitágulnia a szűk lyuknak

9. ha a fiú szeret téged, akkor semennyire sem számít!

10. igen, intim nagyon, ezért közelebb fogjátok érezni magatokat egymáshoz, de vigyázni is kell vele, mert sokan hajlamosak csak azért beleszeretni valakibe, mert lefeküdtek vele és azt hiszik, akkor máris szerelem van, pedig sokszor nincs.


Ahogy feljebb már írta valaki, ha ilyen kérdések merültek fel benned, akkor baromira nem állsz még készen rá..

2013. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2es félév járás után
2014. jan. 1. 02:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még halogasd ezt egy picit, fél év elég kevés idő, ráadásul baromira nem vagy rá érett még.
2014. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem egy szűz barátnőm volt csupán aki első volt nekem, igaz 10 évvel voltam idősebb és 19 éves volt amikor először szeretkeztünk (igaz, akkor már 10 éve ismertük egymást).

1. Változó, neki picit fájt. A szűzhártya rugalmassága és vastagsága miatt különféle.

2. Nem zavar, ez természetes, hiszen szűz.

3. Lásd az 1. válasz végén

4. Durex classic

5. Az első alkalomtól, főleg ha fáj ne várj sokat. Mi sem csináltuk utána órákig, csak ölelkeztünk és lelkileg szerettük egymást inkább.

6. Mi tart mennyi ideig ?

7. Egy hét után megismételtük, akkor már minden szuperül ment.

8. A hüvely rugalmas, általánosságban alkalmazkodik, a fiu méretéhez alkalmazkodik vagy szűkül. Persze mondjuk van olyan, hogy nagy méretbeli különbözőségek esetén nem tud, mondjuk 206cm a fiu a lány meg 145cm, de ritkák az ilyen párok.

9. Nem számít ha szeretem akkor nem a testrészeit méregetem vonalzóval.

10. Saját tapasztalatból : nagyon szerettük egymást még néhány évig, csak ő meghalt balesetben :-(

2014. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem mérvadó hogy itt leírja x ember hogy megbecsüli, mert valójában a kapcsolatok többsége úgysem tart örökké.


azt meg nem értem, a mellméret hogy jön ide, egyébként ha el aakrod veszíteni valakivel, miért nem vele besézlgetsz?

ez a baj a lányokkal, hogy nem szeretnek beszélgetni.


szerintem még éretlen vagy a szexre.

2014. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!