Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is korai ennyi...

Szerintetek is korai ennyi idősen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Májusban töltöm a tizenhatot, a barátom 17, és január 16-án lesz egy éve, hogy járunk, anyukám viszont nem engedi, hogy nála aludjak, szerinte korai. Tájékozottak vagyunk a témával kapcsolatban, ezer éve együtt vagyunk. A tanulmányi eredményeim kitűnőek, mindezek ellenére nem alhatunk együtt. Nem szeretném kikerülni a szüleimet, de a közel egy évnyi együttlétet már bőven elegendőnek tartom ahhoz, hogy lefeküdjünk... mert szeretnénk.

Mit tegyek?


2014. jan. 5. 01:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég érettnek érzed magad hozzá, akkor csináljátok. 5 hónap ide vagy oda már tök mindegy, nem hiszem, hogy bármit is változtatna a hozzáállásodon, ha várnál a 16. szülinapodig. Max akkor, ha történne valami váratlan fordulat a kapcsolatotokban, mondjuk a srácról kiderülne, hogy megcsalt, vagy ilyesmi. De ezt úgyse lehet előre kiszámolni. Szóval szerintem vágjatok bele. A szüleidnek meg mondd meg, hogy úgyis azt csináltok, amit akartok, és vagy megbíznak benned, vagy így jártak. Egyszer csak felfogják.

19/L

2014. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
nem rosszból írom, de nappal is áll.. :)
2014. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ha tényleg szeretnéd, csináld. De csak ha teljesen biztos vagy benne.
2014. jan. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 16 és fél voltam, amikor elveszítettem, de nem éreztem úgy, hogy a szüleimet tájékoztatni kellene a dolog felől. már 21 voltam, és anyám még mindig azt hitte (isten tudja miért) hogy még mindig szűz vagyok....
2014. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én mindig azt hittem, hogy ez egy olyan dolog, amiről a szülőnek szólni kell. Ezen felül, szeretném, ha romantikusan történne, lehetőleg este, és nem egy délután, titokban, és feszengve.
2014. jan. 17. 21:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem korai, mivel kétejeid vannak és ezért fordultál az oldal segítségéhez. Amikor eljut a kapcsolatod egy olyan pontra hogy biztos leszel mindenbe amit akarsz akkor talán.
2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ha ugy erzed h keszen alsz a dologra akk igen , es persze ha teljes mertekben megbizol a partneredbe... eltudnad azt mondani a kepzeletbeli,jovobeli gyerekednek , buszken h igen o az apja ....ha erted mire gondolok...szuleid pedig csak jot akarnak neked ok mar tapasztaltak es ezert probalnak ovni, ez a dolguk...nem kell semmmit sem elsietni ,de nem is kell az orokevalosagig halogatni...
2014. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!