Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai lenne még az első szex?

Korai lenne még az első szex?

Figyelt kérdés
Én 17, barátnőm 15 éves. Már 9 hónapja együtt vagyunk, de még nem történt meg. Nem szeretném sürgetni, de azért már nagyon kívánom! Mindketten szűzek vagyunk. De már múltkor utalt rá, hogy mi lenne, ha...
2014. jan. 14. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De még? 15 évesnek, még jó hogy!


Fogd fel, HA KÉRDEZNI KELL, AKKOR KORAI. (Sokszor akkor is, ha nem kérdezed....)

2014. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nálam is pont ugyan ez volt a helyzet , 1 évig huztuk .

(De megérte !)

2014. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy még egy picit várjatok. Javatokra válik.
2014. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Csatlakozom az eéőttem szólókhoz,inkább várjatok még.Főlgeg úgy h még csak 15 a barátnőd...Lehet még jobb lesz,úgy h vártok :)
2014. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha mind ketten úgy érzitek és megbeszélitek. Igazából korilag elég fiatal a barátnőd még, de ha ő is akarja és a kapcsolatotok is méltó rá akkor nincs akadálya.
2014. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen még korai,esetleg egykis pettig belefér
2014. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A 15 korai lenne,de azért 9 hónap együttlét szerintem elegendő a bizalom és a szeretet kialakulásához,így kivételesen azt mondom ha készen álltok rá,akkor csináljátok.Persze szép lassan haladva mert akkor valószínűleg mindkettőtöknek kellemes élmény lesz az első :)
2014. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ugyanmar..ezek a mai lanyok mar olyan feklettek mint allat..15evesen mar valamelyik 20nak tunik olyan feklett

.mire varjana??Tapsra?nem tok mindegy hogy most csinaljak vagy 15es fel evesen? vagy varjak meg a 18at ugyanmar..nyugodtan csinaljatok.. csak huzzal gumit ne csinald fel

2014. jan. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Fejlett akart volna lenni-:)
2014. jan. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Đitti válasza:
Én 15 voltam, mikor lefeküdtem először a barátommal. Akkor 10 hónapja voltunk együtt és 3évig jártunk. Felnőtt fejjel már megmondhatom, hogy várhattunk volna még vele, de a kíváncsiság győzött. Abszolút nem bántam meg, mert szerelmesek voltunk, de azt tanácsolom neked, hogy a barátnőd érdekében várjatok és először inkább fedezzétek fel a másikat, pettingeljetek és tapasztaljátok ki, hogy kinek mi esik jól. 24/L
2014. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!