Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 vagyok a barátom pedig 19....

14 vagyok a barátom pedig 19. Ő még nem akar lefeküdni velem, mert még fiatal vagyok, amit meg is értek. De félek, hogy el fog hagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek, hogy bele fog unni a várakozásba és elhagy. Nem hiszem, hogy megcsalna, mert szeret és ezt ki is mutatja. De én nagyon féltem a kapcsolatunkat.
2014. jan. 18. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Francnak kezdtek akkor egymással.
2014. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból sok a korkülönbség...meg miért is jönne össze egy 5 évvel fiatalabb lánnyal, ha nem megfektetni akarja?!
2014. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megelőzheted azzal, ha te hagyod el őt.
2014. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14 évesen mit félsz ilyen dolgoktól,ezt hagyd meg a nagyoknak!!
2014. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező!

Nagyon cuki vagy meg minden, de elárulok egy titkot, akkor is, ha ezzel az egész gyerekkorod odaveszik: ha a srác amiatt szakít veled, hogy nem akarsz vele lefeküdni, akkor NEM SZERET TÉGED.


Nem véletlenül mondják sokszor, hogy nem kéne 14 évesen 19 éves fiúval járni. Nem vagytok egy kategória. A srác állandóan dugást igényelne, jó esetben már egyetemista, te meg most jössz ki az általánosból, és még a közelében se kéne lenned a szexualitásnak. Nagyon mások az igényeitek. Nem szeret téged, csak dugni akar.

2014. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
48%
ha azt mondta hogy nem akar, akkor valószínűleg azért mert képes várni, és hát gondolj bele milyen lenne ha netán az ő kedvéért lefeküdnétek... o.O
2014. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező! 14 voltam, amikor összejöttem a 19 éves barátommal. Mai napig együtt vagyunk (közel 5 éve).

Gyakorlatilag ugyanez volt a szituáció, amit Te írsz, mondta, hogy szívesen vár, én viszont féltem, azonban akartam is a dolgot (koraérett voltam szellemileg, testileg viszont épphogy inkább elmaradottabb, apró termetű, törékeny). Végül mivel érezte, hogy én is akarom, nyíltan tudtunk beszélni egymással, pár hónappal azután lefeküdtünk, hogy elkezdtünk járni. Úgy voltam vele, hogy tudtam, hogy szeretjük és akarjuk egymást, és nem azért van velem, hogy lefektessen, akkor miért várjak? Ha szakítunk is legalább olyannal voltam, aki szeretett.

Mára egy kicsit azért megbántam, hogy olyan hamar történt, hiszen, mint említettem mai napig együtt vagyunk, és mégiscsak elég fiatal voltam. Ha bármi kérdésed van, írj privátot! :-)

2014. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ha szeret nem fog elhagyni... de szerintem egy pasiért nem éri meg elveszíteni 14 évesen a szüzességed.
2014. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha már együtt maradtunk, még várhattunk volna nyugodtan. :-)
2014. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Ötössel értek egyet 27N
2014. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!