Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha az ember prostival...

Ciki ha az ember prostival veszítteti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
húszas, harmincas éveiben

2014. febr. 2. 17:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Hát, ne is haragudj... De akkor a fejével van a baj. Ha a srác nem helyes, de nála a nő 10/10-esnél kezdődik, akkor neki tényleg csak a prostik maradnak... Viszont ez nevetséges.
2014. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
egy elveszett lány: keres ő de eddig mind visszautasították akik neki is bejöttek
2014. febr. 2. 17:54
 13/20 anonim válasza:
0%
ha szűz vagy akkor olyan nincs hogy "szexuális igények lehűtése" mert ha azt nézzük még nem tudod mire is van igényed :D amúgy igen, elég ciki, de nem kell reklámozni, ha meg barátnőd lesz el ne mond neki. inkább találj ki valami általánosat: 17 évesen nyári táborban. ez csak kicsit gáz, de hihető meg merész
2014. febr. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
17 évesen nyári táborban, abban nem tudom mi a ciki :D jó is lett volna :)
2014. febr. 3. 08:30
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem ciki.

Én is annál vesztettem el. De most mit csináljunk, ha nagyok a nők elvárásai. Ha udvarolok nekik, nem állnak szóba velem, vagy csak barátkén tekintenek rám. Prosti egyszerübb. Az legalább értékeli ha kedvesek vele.

23f

2014. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Mindenki azzal csinálja először, meg sokadjára is akivel kedve van. Ez a te magánügyed.
2014. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Csakhogy tisztázzuk te azt ismételgeted hogy

"Ő" szoval nem rollad van szó vagy csak

szimplán szégyelled bevallani?

Egyébként nemis az hogy "ciki" hanem inkább

tabu ne dicsekedj vele ennyi...

2014. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
41%
Ha pl én még ott tartanék hogy párkapcsolatot keresek, és ismerkedek valakivel, akiről ez kiderül, akkor onnantól nem akarok tőle semmit. (n 28)
2014. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nagyon ciki...remélem, hogy inkább kerestél egy normális csajt...és nem egy prostival...
2014. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ordítóan naívak egyesek, és semmi empátia nincs bennük. A többsége a válaszolóknak tinédzser, vagy fiatal felnőtt korában elvesztette, volt már több kapcsolata stb. Ilyen emberek nem tudják átérezni, milyen 26 évesen szűznek lenni.


Nekem pl nem magasak az igényeim, csak olyannal szerettem volna elveszteni, akit tényleg szeretek, és ő is engem. Hiába voltak barátnőim, ha ez a két feltétel sohasem teljesült, nem jött össze a dolog. Jött-ment nőkkel pedig nem akartam. Bár most már bánom kicsit, mert most meg nincs már sok lehetőségem rá... Ráadásul pszichológiailag is borzasztó nyomasztó a szüzesség. Én csak nem akartam fűvel-fával k...ni, és ez lett belőle.


Mindenkinek a magánügye kivel lesz az első. Lehet egyes nők soha nem állnak majd veled szóba, és egyes primitív kanok pedig leszánalmasoznak. Valójában semmi közük hozzá, és soha, de soha nem fogják átélni azt amit mi éltünk/élünk át. Ezért soha ne mondd el senkinek sem inkább. Ez pont olyan mint aki mozgássérült. Mindenki rohadt természetesnek veszi, hogy tud járni, és nem értékeli ezt a csodálatos dolgot. Közben valaki az életét egy tolószékben éli le, és soha nem tapasztalta meg a két lábon járás élményét.

Az alkosson csak véleményt, aki ezt át tudja érezni.

2014. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!