Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratommal ugy dontottunk...

A baratommal ugy dontottunk hogy lefekszunk egymassal. Mennyire keszuljek fel? Ugyertem nektek (lanyok) nagyon fajt?

Figyelt kérdés

Mar varom hogy lefekudjunk..csaak kezdek kicsit felni hogy menyire fajhat stb.. :/

1 ev 2 honapja vagyunk egyutt, o 17 lesz en 16 vagyok.

(ekezet nelkul azert irtam mert telorol vagyok. Csak a rosszindulat elkerulese miatt.)


2014. febr. 26. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális tini!

Vártatok több mint egy évet, minden elismerésem, komolyan.

Egy kicsit fájni fog, de szerintem kárpótolni fog mindenért maga az együttlét :)

2014. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, inkább csak szokatlan érzés volt :)
2014. febr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően felkészültök, akkor csak minimális lesz a fájdalom, és azt se inkább fájdalomnak nevezném, hanem egy ilyen feszítő érzésnek. Ez azonban legkésőbb 1-2 perc után el fog múlni. A megfelelő felkészülés alatt értsd, hogy nyugodtak legyenek a körülmények (ne zavarhasson meg titeket senki és semmi) legyen nálatok gumi és síkosító, de ami a legfontosabb, hogy legyen meg a kellő szexuális izgalom. Ne sajnáljátok az időt az előjátékra, a pettingre. Első alkalommal én mindenképp javaslom a síkosító használatát, többet között ezzel is elkerülhető egy esetleges száraz behatolás, ami fájhat.
2014. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Izgasson fel nagyon előtte. Volt már olyan, hogy többször elmentél egymás után? Tehát fel tudsz izgulni hamar újra, miután elmentél? Mert akkor én az első nyalós-orgazmus után próbálnám meg szerintem.


(Amúgy nekem nagyon fájt, de nem véreztem vagy ilyesmi.)

2014. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem se fájt, utolsónak ezzel a duplázós verzióval igaza van, mi úgy csináltuk. Ha a tested is akarja, nem fog fájni. :) Ne parázz rá semmiképp, azzal rontod el :D
2014. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!