Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Beszéljek vele, vagy ne...

Beszéljek vele, vagy ne hozzam szóba? Mit csináljak, hogy ezt ne érezzem cikinek?

Figyelt kérdés

Eléggé jóban vagyunk az egyetemistákkal és néha szoktunk együtt bulizni, inni, szórakozni.

Az egyik srácnak van egy lakása és szombaton úgy volt, hogy onnan indulunk, csak úgy alakult, hogy ott maradtunk ketten és elkezdtünk csókolózni, utána volt egy kis petting.

Nekem az volt az első és nem erőltetett semmit, utána is normális volt, reggel hazahozott és beszélünk azóta is chaten meg sms-be is.

De nekem ez olyan fura. Jó volt, mert már tapasztalt, de nem így képzeltem ezt az egészet (még nem volt barátom és azt hittem, hogyha bármi lesz, akkor azt úgy fogom csinálni, hogy kapcsolatban leszek) és nem szeretném, ha kitudódna.


Beszéljek vele, hogy ne mondja el senkinek, vagy inkább ne hozzam fel?



2014. márc. 2. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ha normális, akkor diszkrét lesz
2014. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szamár
2014. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
semmi rossz nincs abba ha alkohol hatására szétnyílnak a lábaid :D
2014. márc. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hány éves vagy ? Ez azért fontos...
2014. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz, (ha 17 felett vagy) mert mostnában nehéz rendes kapcsolatot csinálni...
2014. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!