Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol találok Nyíregyen vagy...

Hol találok Nyíregyen vagy Debrecenben olyan helyeket ahol a lányok vevők egy egy éjszakás kalandra? 19 vagyok és még mindig szűz, többi lent

Figyelt kérdés

Meguntam h rendes voltam és vártam a bnőimre mert szerettem őket 3ból 4 otthagyott egyik megcsalt, másik kapcsolat csak 1 hónapos volt 3. kiszeretett belőlem az elsőt meg én hagytam ott mert r**banc lett belőle

stresszes vagyok mostanában a magabiztosságom is csak félig-meddig van ,sokkal magabiztosabb lennék ha már nem lennék az.



2014. márc. 24. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem véletlenül vagy még mindig szűz. Egy ilyen rakás szerencsétlenséggel senki sem akar dugni! Mikor jössz már erre rá?!
2014. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyiket azért selejtezted ki, mert ribi lett belőle.

Keresd meg: ha akkora ribi, akkor segít rajtad!

Ha nem, akkor hülye vagy hogy kirúgtad!

2014. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

normális választ vártam de úgy látom az első válaszoló csak egy egoista bar**om állat, aki túl sokat képzel magáról , tán annyi nővel voltál már ? rem egyszer elkapsz vmi nemi betegséget vagy becsúszik egy két gyerek is és egy sikátorba fogsz megr***adni .

2. válaszoló megtettem és a csaj már vetkőzőt , vszeg még mindig akar engem

2014. márc. 25. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Vörös lámpás negyed, Amszterdam.

Ott mindenki csak arra vágyik.

Ja, és veled! Csak vigyél eurót

2014. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha az összes csajod lelépett.Biztos dugni szerettek volna.
2014. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!