Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartja a legtöbb ember...

Miért tartja a legtöbb ember cikinek, ha valaki még szűz?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, úgyhogy megpróbálok úgy fogalmazni: miért tartja cikinek a legtöbb-főleg korosztályombeli- ember, ha valaki 15-16 (!) vagy afölött még szűz, még nem volt semmi olyasmi, esetleg még nem is csókolózott? Szerintem az kifejezetten dicséretes, ha valaki 18-20 éves koráig szűz tud maradni.. vagy egyedül vagyok ezzel? :/ 15/l

2014. máj. 18. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedűl 15F
2014. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Döntse el mindenki maga, mikor veszti el, nincs ebben semmi ciki.
2014. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze, döntse el mindenki, hogy mikor veszti el. de ha valaki már évek óta eldöntötte, hogy szeretné, és legfőbb vágya, csak nem sikerül neki, akkor azzal nem fog dicsekedni az ember 20 évesen. nagyobb részt férfiaknál fordul ez elő ugyebár.
2014. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van, ahogyan az előző írta. Sajnos ilyen hülye világ van, hogy sokan erre "élezik ki" ezt a témát, és ehhez mérnek másokat. Túlzott jelentőséget tulajdonítanak ennek, és emiatt szenvednek az ilyen magamfajták, akik ebben a helyzetben vannak. Nyilvánvalóan én sem megőriztem, hanem így alakult, mert ilyennek születtem, ilyen a természetem, hogy hiányoznak belőlem bizonyos dolgok.

Mindenhonnan ez jön, hogy "kezdd el minél hamarabb", és csináld minél több emberrel. Ha ilyen nagy az ellenszél, akkor úgy sajnos nehéz figyelmen kívül hagyni az uralkodó nézeteket. De meg kell próbálni szembeszállni a butaságokkal, akármilyen nehéz is.

2014. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

16/L én is szűz vagyok.(mindjárt 17 vagyok)

Nem tartom gáznak,sőt,természetesnek tartom.Csak azok körében menő az első jött-menttel való lefekvés,akiknek nincsen se agyuk,se műveltségük,se realitásérzékük.Azok az emberek,akikről most beszélünk,vagy az első hét utűn lefekszik azzal,akit kb. 2 hete ismer,vagy lefekszik mindenkivel,akivel összefut egy házibuliban.Nem igazi érzelmi alapon teszek,csak fel akarnak vágni egymásnak.És ez szomorú.Sajnos az előző osztályomban is ez ment.Folyton sopánkodtak a lányok,hogy késik a menzeszük.Aztán nem is csodálkoztam,amikor az egyik lánynak kaparása volt.Nincsenek tisztában a lehetséges következményekkel,azt hiszik,hogy ez velük nem történhet meg,és nem csak a terhesség,ahol egy másik ember életéről van szó,aki nem is tehet semmiről,hanem fertőzések,kiégés.....

2014. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is szomorú ez.. mert ha mondjuk 15-16 évesen már 2-3 éve jár élete szerelmével, és lefekszik vele, és nem dicsekszik/nem szól le emiatt másokat, nem is érdekelne.. :)
2014. máj. 19. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

aki vár arra a bizonyos valakire és azért szűz az még oké

de aki azért szűz mert nem tud vonzalmat kelteni egy másik emberben azt nem tartják teljes értékű embernek az béna és ki szereti a béna embereket? ezt már a barátaim és családtagjaim egy része is tudtomra adta már

2014. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!