Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elég nagy hülyeség?

Elég nagy hülyeség?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és megismertem egy pasit.Csak egyszer találkoztunk még de tetszik. persze nem annyira hogy egyből lefeküdjek vele meg úgy nem is nagyon vágyok még rá hogy akárkivel is megtegyem. De valami olyasmit akarok csinálni amit egy anya sem akar a lányának, mert nagyon csúnya dolgokat csinál anyám. És úgy döntöttem hogy bosszúból lefekszek a pasival. ez nagyon nagy baromság?

2014. máj. 21. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bosszúból, dühből,önzésből,érdekből, stb (hosszasan sorolhatnám) NE!

Azzal, akkor, és úgy, akivel akkor épp kivánod. Ez legyen a vezérfonál.

2014. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy baromság. Ha nem akarsz a magad kedvéért lefeküdni vele bosszúból semmiképp se tedd, ez hülyeség. Később csakis te fogod megbánni ezt.
2014. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha azért tennél valamit mert élvezed, nem pedig azért, mert valaki elvárja, vagy épp azért, hogy szembe menj azzal, amit gondol...
2014. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy ìrtad , baromság..most ezzel nem anyádnak ártasz , hanem magadnak!!
2014. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!