Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha valaki 40 évesen még...

Ciki, ha valaki 40 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Milyenné teszi a sikertelenség az embert?
2014. máj. 28. 14:01
1 2
 1/13 aladar12 ***** válasza:
94%
aki 30 évesen szűz, az varázslóvá válok, tehát ő már tapasztalt varázsló, ami szerintem nem ciki.
2014. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerzetes
2014. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor nekem másfél hónapon múlt a varázslói címem......
2014. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem ciki.

fiú? lány? ill. férfi? nő?

2014. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég low lvl, majd 60-80as szinten lesz csak high lvl.
2014. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nő, de a pasik között is gyakori a szexmentes életű.
2014. máj. 28. 16:01
 7/13 anonim válasza:
49%

Ciki? Nem ciki? Szerintem nincs ilyen, ennyi erővel minden lehetne ciki, az is, ha rövid hajam van, az is ha vegetáriánus valaki. Kinek mi a ciki? Szégyellni nem kell, de szerintem nem is egészséges dolog. Szexualitásra minden embernek szüksége van, ez tény, szerintem nagyon sokat ronthat az életén, mert kisebbségi érzés, önértékelési zavar, önbizalom hiány felléphet.

Kérdés, hogy mi miatt alakult ki ez? Vallás? Félelem a szexualitástól és a másik nemtől? Talán úgy gondolja, hogy Ő nem vonzó, ezért nem is mer kezdeményezni?

Nem ciki, biztos van oka, és arra kell megoldást keresni.

Na meg valószínűleg (persze vannak kivételek) már nem is lesz barátja és családja, gyereke, ami szerintem nagy baj, hogy egy Nő ezeket nem tapasztalja meg, és 60 évesen is egyedül éli le életét. Akkor mi értelem volt az egésznek? Az ember társas lény, mindenki vágyik a gyengédségre, szexualitásra, a megerősítésre, arra, hogy legyen egy Férfi akinek felöltözhet, szexi lehessen.

Szerintem inkább ez a baj.

2014. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ismerek 50éves szüz manuszt:)))))))))
2014. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

#7


"Akkor mi értelem volt az egésznek?"


minden más amit tehetett.


Lehet egyedül éli le az egészet, de feltalálja az AIDS gyógyításának a lehetőségét, akkor bizony volt értelme az egésznek.


Ha meg eltűnik nyomtalanul, akkor eltűnik. Több milliárdan eltűntek már a föld színéről, kiknek a nevére senki sem emlékszik. Mégis volt értelme az életüknek. 1 részükből mi lettünk, a másik részükből meg a történelmünk.


annó hány millió 10-20onéves halt meg harcokban vagy adtak el rabszolgának.. nekik se lett utódjuk mégis volt értelme az életüknek, még ha szörnyű és kínok közti, de akkor is volt.


nehogy már csak a dugásból álljon az ember élete! Ahhoz túl szerteágazó, hogy ilyenre pazarolja el mindenki!

2014. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
van is egy ilyen film xD ez a cime
2014. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!