Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak nekem lenne az edesanyam...

Csak nekem lenne az edesanyam merges ha 14 evesen elvesztenem a szuzesdegem?

Figyelt kérdés
Mar egyre tobb helyen latom hogy 13-14 evesen a lanyok mar nem szuzek,es ezt a szuleik termeszetesnek gondoljak....

2014. jún. 3. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
normális családokban nem természetes 13-14 évesen szexelni.
2014. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Inkább nem tudnak róla. Nem csak neked lenne, kislány vagy még majd itt lesz az ideje de nem most. A helyesírásoddal pedig kezdj valamit.
2014. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el, hogy abból a szülőből van kevesebb, akik természetesnek és elfogadottnak veszik, ha a kicsi lányuk 13-14 évesen nem szűz.

A többsége a szülőknek igen is azt gondolja, hogy 13-14 évesen még nagyon korai a nemi élet.

De nyilván, akik maguk is korán kezdtek el nemi életet élni, vagy nem igazán foglalkoznak a gyerekükkel, nem mutatnak neki példát, ott ez van, hogy teljesen természetesnek veszik, hogy a lányuk 13 évesen már nemi életet él. De azt gondolom, hogy ez a ritkább. És ez egyáltalán nem példa értékű. Nagyon nem.

2014. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem természetes 13-14 évesen elveszíteni a szüzességet, főleg nem divatból. Éretlen, buta, gyerekes viselkedés a többiek majmolása főleg szex terén, ami amúgy sem játék főleg nem ebben a korban. Körültekintèssel, felelősséggel jár amit az ilyen korù gyerekek még fel se fognak.......de nyilván mind "érettebb" a saját kortársainál :)
2014. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
14 éves barátnőmnek az apukája már elmagyarázta,hogyha csinálják a 17(!?) éves barátjával,akkor gumival.DE az ő családjuk teljesen normális,nem értem...egyébként meg telefonról voltam azért nem ékezettel írtam,nem a helyesírásommal volt a baj...
2014. jún. 3. 11:19
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Igen, HA már szexelnek, AKKOR csinálják gumival. Még mindig jobb, mint ha 15 évesen már kisbabát tologatna.

De ettől még ugyanúgy nem ideális, ha 13 évesen szexel valaki.

Továbbá attól sem lesz valami jó, mert "egyre több helyen látod".

2014. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

a legtöbb jóérzésű szülő természetesen kiakadna. de sajnos tényleg egyre több olyan szülőt látok, aki még büszke is arra, hogy a 12-13 éves kislánya(!) komoly(!!) párkapcsolatban(!!??) él. amiben nyilván benne van a szex. azzal érvelnek, hogy inkább otthon szexeljenek, mintsem kapualjakban. abba viszont nem gondolnak bele, hogy nem ez a 2 lehetőség van, otthon vs. kapualj. de mivel nem beszélnek a gyerekkel a szexről, így ő sem tud róla majd semmit, és felelőtlenül belemegy akár 12 évesen is.


emlékszem, mikor a testvérem kezdte a gimit, a lányok fele már eleve nem szűzen jött 9.-be. mind ott osztotta az észt a szexről, hogyan érdemes csinálni, mennyire jó, és persze ők mennyire menők. tesóm meg ott szorongott, hogy ő a ciki, hogy nemhogy nem szexelt, de még pasija sincs 14 évesen. telt-múlt az idő, és 11. táján derült ki egy csomó minden, pl volt olyan csaj, aki bár 4 éve élt nemi életet 17 éves korára, de nem tudta, milyen az orgazmus. volt olyan lány, akinek olyan nagy inger kellett, hogy felizguljon, hogy a 3as szexen keresztül szado-mazoig mindent csinált (17 évesen). szóval ennyit ér, ha túl korán elveszted a szüzességet. lehet, hogy 14 évesen menő, 18 évesen meg egy elhasznált lyuk leszel. tesóm után meg kapkodtak a fiúk 17-18 éves korában, mert szűz volt, nem dugta meg, ujjazta meg a fél suli, és nem smárolt a saját hányásával a szájában osztálykirándulásokon.

2014. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14 éves barátnőmnek nincs normális családja, egy 22 éves pasival kefél védekezés nélkül, mikor megkérdeztem mi lesz ha teherbe esik azt mondta h nevelőapám kifizeti az abortuszt.
2014. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én anyám 18 éves koromban mondta nekem hogy "Lányom most már nyugodtan lehet barátod" szóval nem :D
2014. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Nos a méreg elsősorban az aggódás miatt van, az aggódás meg azért mert ilyenkor derül ki a szülő számára, hogy k. semmilyen szexuális nevelést nem adott. Arcul csapásként éri, ahogy szembesül vele, hogy 1. A kislánya már nem is olyan kicsi 2. a harag, és méreg egyszerre a tehetetlenségből, szembesülésből, és a társadalmi reflexből egyszerre adódik.

Az a szülő amelyik tényleg fordított időt energiát arra, hogy adjon szexuális nevelést is az egyrészt biztos abban, hogy ő megadta az alapot, abban is biztos lehet, hogy nagy hül*eséget nem csinál a lánya, és nem sokként éri, hogy a lányának van nemisége.

No és egy nagy adag nyitott gondolkodás is. Az a szülő aki megadta ezt a nevelési alapot az már régen tudja, hogy ha lesz egy komoly kapcsolata a lányának abban lesz szex is, és nyugodt is lesz, hogy felkészítette rá.


És egy fontos tényező. Az alap hangnak nem annak kell(ene) legyen, hogy ki vesztette el 13 évesen és ki nem, mert mások nemisége nem követendő példa sosem, mindenkinek a sajátjával kéne foglalkoznia. Neked is a tiéddel.

A kardinális kérdés az, hogy bután álltál e hozzá, tudtad e mit miért csinálsz, és a barátoddal éltél e nemi életet, vagy csak menőzésből, vagy hasonló meggondolatlan okból csináltad e. Ez utóbbi esetben a szülő érthető,hogy ideges, az megint másik kérdés, hogy vastagon benne van abban, hogy a saját kislányát ezekre nem készítette fel.


Szóval érthető a mérge, de magára legalább annyira legyen dühös mint rád.

2014. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!