Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A párom mindig akarna szeretke...

A párom mindig akarna szeretkezni. De én várni szeretnék vele a nászéjszakáig.2 éve járunk és ősszel tartanánk az esküvőt. Miért nem bír várni ha szeret? 23L

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 11:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2 éve nem szexelt???
2014. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Nos, nem fejtem ki, hogy mennyire ostobaságnak tartom ezt a gondolkodásmódot. DE, ha már ennyit kibírt a srác, akkor ezt a pár hónapot már féllábon is. Házasság után, meg reménykedj, hogy összepasszoltok vágyak, igények terén és anatómiailag is. Ha nem akkor csúnya világ lesz.


Nem godnoltál még bele, hogy mivan akkor, ha ő naponta többször szeretné, te meg csak hetente, két hetente, havonta? Tudod, mennyi veszekedés van ebből, és mennyire meg tud mérgezni egy alapjáraton jó kapcsolatot? Tudod, hogy milyen amikor másra vágytok, és nem tudjátok egymásnak megadni amit szeretne? Tudod milyen amikor nem illetek össze szexuálisan?

Hatalmas felelőtlenség így összekötni az életedet valakivel, de ti tudjátok... Lehet a srác rájött ennek a rizikófaktorára, ezért erőlteti. Meg tudom érteni.

2014. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
Tök jó, hogy vallásos vagy, meg minden, de szerintem 2 évet váratni egy pasit nagy önzőség. Lehet kiderül, hogy nem jó veled a szex, és otthagy, vagy te nem akarsz majd vele lenni. A szex nagyon fontos egy kapcsolatban, de úgysem fogsz vele lefeküdni, hiába mondják itt neked, mert annyira be vagy állva a vallásos maszlagra. LEhetséges, hogy már rengetegszer megcsalt, egyéb esetben elég furcsa, hogy 2 éve nem feküdt le senkivel. Az nagyon sok idő.
2014. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Hát az a koma sem komplett, hogy 2 évet várt....
2014. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

Nos mozgástér azért van. A vágyakat, fantáziákat lehet közelíteni egymáshoz, technikailag is lehet fejlődni, ez mindössze nyitottság kérdése. Attól, hogy vallásos még lehet nyitott, bár tényleg ritka az ilyen.

Ez még a "létezik mozgástér" kategória, páronként eltérő mennyire.

Viszont ami biztosan nem orvosolható, ha nem működik a kémia, és/vagy nagyon durva méretbeli eltérések. Ez a javíthatatlan kategória, 0 a mozgástér. Na most ha ebbe belefutnak akkor vége dalnak. Vagy elviselik holtodiglan a rossz/nem kielégítő/fájdalmas együttlétet, vagy borul az egész idő kérdése. Ha ragaszkodik a kérdező ehhez a felfogásához, akkor csak szerencsét kívánhatok nekik, mert nagyon kellhet majd.


Egyébként az nem szerepel a kérdés leírásában, hogy ő kívánja e a párját, csak valami vallási/más okból elfojtja, megtagadja e. Mert ha még nem is kívánja a fiút az beszédes nagyon. Vagy a kérdező nem elég szexuális lény, vagy nem működik már most a kémia, bármi is az oka, teljesen biztos a bukta. Tehát nagyon fontos a jövőre nézve, hogy most megerőszakolja e magát a kérdező, vagy nincsen vágya, mert nagyon nem mindegy! Elvégre a szándék az, hogy együtt éljék le az életüket.

2014. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veszed tolakodásnak így ismeretlenül és névtelenül, megkérdeheztem, hogy Te milyen megfontolásból tartod fontosnak és/vagy helyesnek, hogy ne szeretkezzetek a nászéjszakáig?


Azt látva, hogy megfogalmaztál egy olyan kérdést, hogy "Miért nem bír várni ha szeret?", felmerült bennem az a kérdés is, hogy Te vajon mennyire kívánod a párodat, mennyire vágysz az érintésére, az ölelésére.


Két éve együtt vagyok. Felnőtt nő vagy, ő felnőtt férfi. Nem tudom, mennyire kerültetek egymáshoz közel testileg-lelkileg, de Te nem vágysz nagyon arra, hogy szeretkezzetek?


Neked mennyire nehéz ellenállni a kísértésnek, hogy végre megtörténjen?

2014. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 menta34 ***** válasza:
69%

Írj egy levelet, hogy "kösz, hogy elcseszted az életem" és tedd bele egy borítékba. Max 5 éven belül oda kell add az idióta szülőknek/papnak.

Sajnálom.

Én még abban sem vagyok biztos, hogy már most nem vagy elkésve.

2014. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%

az a baj ezzel az elképzeléssel, hogy "vár rád", hogy nincs mire. egyedül te vagy az akadályozó tényező. hogy nemet mondasz. az a várás, mikor elmegy a barátom a háborúba, és átmenetileg nem lehetünk együtt. így viszont azt érezném a fiúd helyében, hogy nem bízol bennem. hogy neked röghöz kötöttségi szerződés kell ahhoz, hogy együtt lehessünk mindenhogyan.


később mihez fogod kötni majd a szexet, esküvő után? vagy épp hogy kötelességednek érzed onnantól?

neked amúgy nem hiányzik, hogy szexeljetek?


N

2014. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi: a kérdező tényleg kifejthetné a kérdést. Miért döntött így, mi vezérli, egyáltalán van e nemi vágya.

Mert előbbi esetben ha szerencséjük van passzolni fognak és tárgytalan a kérdés is (ha nem akkor úgy is bukta az egész, de ezt még nem tudjuk ugye, és nem is fogjuk megtudni), viszont ha nem kívánja nagyon fontos lenne felhívni a figyelmét, hogy a srácot ítéli a házasságon belül teljes rabságra. Egy életet kéne leélnie gyatra/nem létező nemi élettel, ami olyan szinten aljas dolog, hogy szavak sincsenek rá. Szóval nem egyértelmű a helyzet azért.

2014. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

"Miért nem bír várni ha szeret?"

Micsoda önzőség. Kérdezhetnénk úgy is: miért nem bírsz lefeküdni vele, ha mindig akarja, és szereted? Ráadásul a felsorolt okok miatt ésszerűbb is.

Nem tudom, milyen srác lehet az, aki egy lányért 2 évet vár. Vagy nagyon jó nő vagy, ő meg nagyon balek, vagy nemtudom mi más lehet.

2014. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!