Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nagyon fájt az első...

Lányok, nagyon fájt az első alkalom? Tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz és én leszek neki az első. Úgy tudom, nem minden esetben fáj a szűzhártya átszakadása és a fájdalom intenzitása is változó. Tudom, óvatosnak és finomnak kell lennem, az is leszek, de várnám az egyéb tanácsokat tőletek, ill tapasztalatokat.

2014. jún. 14. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé fájt. Viszont úgy könnyebb volt, hogy én irányítottam.
2014. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem fájt ,de azért mert nem tudtam ellazulni.
2014. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, és nem is véreztem. Ha nagyon fáj neki, majd szól. Te meg csókolgasd. :D
2014. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kicsit kellemetlen volt, nem mondanám, hogy fájt. De ha fáj neki akkor váltsatok pózt! :)
2014. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nekem csak egy picit fájt viszont nem véreztem, lazuljon el az a lényeg, meg legyen petting előtte. az fontos, ne csak úgy vágjatok bele..
2014. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. jún. 15. 00:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg petting előtte, csókok, simik, nyald, először csak picit és fokozatosan.. nem lesz neki kellemes először de ki lehet bírni.:)
2014. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem fájt nagyon, először félbe is kellett hagynunk. Másodszorra is fájt, de amikor már bennem volt, egyre jobb érzés volt. Csak az áttörés fájt, pár másodpercig.

Harmadszorra már nem fájt.

2014. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem fajt,masodik alkalommal is,de mert nem tudtam teljesen ellazulni. na meg szerintem hasznalatos a sikosito is. :)
2014. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

csak akkor tedd be neki mikor már elég nedves különben duplán fog neki fájni de ez csajfüggő..

mindenképpen úgy csináld hogy élvezze akkor a többi is jó lesz majd neki

f26

2014. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!