Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, összejönnétek egy...

Lányok, összejönnétek egy hallássérült pasival, akinek jó teste van és jól néz ki, csak annyi hogy hallókészüléket hord, de attól még hall jól? Vagy ez visszataszít titeket? Kort írjatok légyszii!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
sztem ennek nincs akadály:) sőőtt:D egyik haver/span is így van és olyan nőket vonz(hozzá teszem:D én mikor megismertem 2 hétig nem láttam hogy ott van a fülében az a nem tudom hogyhívják)
2010. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan barátom..engem nemzavar..söt szeretem és teccenek az ienek..volt oan barátom aki dadogott..és azis aranyos volt..szal nem...

16L

2010. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Szia!Engem se zavarna,kicsit se. 16/L
2010. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Persze

Nem tehet róla h neki ilyet kell viselnie.

2010. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ne állítsd a készüléket hangos érzékenyre, mert akkorákat visítanak ordítanak élvezés közben egyes csajok, hogy " megsüketülsz" teljesen:))))
2010. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Ilent válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, a barátomnak is hallókészüléke van. Bár ő igen szégyenlős típus, hosszabb haja van, amit úgy fésül, hogy eltakarja a kis kütyüt. De ha a ''belsővel'' minden stimmel, a ''külső'' szerintem mindegy. :)


15/L

2013. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Érdekes válaszok. Ha van önbizalom, akkor nincs probléma.

Érintett.

2013. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Hallássérült vagyok én is, így ennek még örülnék is :)

14/L

2014. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Abszolút nem zavarna, főleg hogy én is ebben a cipőben járok. Mármint hallókészülékem van :D

15/L

2017. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!