Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják azt, hogy 2x...

Miért mondják azt, hogy 2x annyi nő él a világon mint férfi? Akik ezzel vigasztalják azokat a fiatal srácokat, akiknek nehezebben megy a csajozás, tudják, hogy becsapják őket?

Figyelt kérdés

Miért állít sok ember ilyet, amikor nem is igaz? Ennyire tudatlanok az emberek?


[link]


Aki megnézi a statisztikát, láthatja mennyire tévhit az, hogy sokkal több nő van, mint férfi.

Ezek után már egyáltalán nincs miért csodálkozni azon, hogy miért ilyen nehéz a fiatal srácoknak barátnőt szerezni, illetve miért van olyan sok 20-30 év feletti szűz férfi.


2014. júl. 6. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elso es masodik vilaghaboru idejen elkepzelheto. A fiukat kuldik ki harcolni ameddig a nok otthon csak a golyokat gyartjak a fegyvereinkbe.
2014. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Miért mondják azt, hogy 2x annyi nő él a világon mint férfi? "


Nem tudom ki mond ilyeneket de biztos nagyon okos és tanult ember. Ha megnézed a statisztikát egy bizonyos életkor felett jóval magasabb a nők száma több %-al de ez lényegtelen.


"Ezek után már egyáltalán nincs miért csodálkozni azon, hogy miért ilyen nehéz a fiatal srácoknak barátnőt szerezni, illetve miért van olyan sok 20-30 év feletti szűz férfi."


Mert ugye egy ember életében csak egyetlen egy emberrel feküdhet le és akinek még soha nem volt barátnője x éves korban az azért van mert elfogytak a nők és neki nem jutott. Persze kivétel erősíti a szabályt de legtöbbször az ilyen emberekben van hiba és nem a nőkben/társadalomban.

2014. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De benezted a stasztikat a joval az tulzas, de tobben vannak.
2014. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Igazán ne vedd kötekedésnek, de mivel támasztanád alá az állításodat?

2014. júl. 6. 09:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy nehéz csajt szerezni, ha nagyobb összegbe fogadnánk 1 óra múlva lenne barátnőm és a csaj oda-vissza lenne. Én se vagyok egy nagy szám, de ezeknél a csicska kisfiúknál nem nehéz jobbnak lenni.
2014. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy megneztem a statisztikat amit kuldtel. D nekem sincs nom 25 evesen, de nem is nagyon probalkozok. Tisztaban vagyok vele az en hibambol adodoan nincs baratnom. Nem keresek okokat se egy hulye statisztikara tamaszkodok, hogy meglassam a fenyt.
2014. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"ezeknél a csicska kisfiúknál nem nehéz jobbnak lenni"


Szerintem senkit nem kéne lenézned, azért mert nem nagyon megy neki a csajozás. Attól még nem ér kevesebbet, mint más. Lehet, hogy az élet másik területén(pl. munka, tanulás, sport...) sikeresebb, mint te.

2014. júl. 6. 10:11
 8/14 anonim ***** válasza:
A masik dolog mint akarmilyen dolognal vannak ervek es ellenervek a nok mellett is van. Volt mar nom es miert neztem irigyszemekkel azokra, akik egyedul voltak dejo semmi kotottseguk sincs? Szakitottam vele pont emiatt. Szabadabb voltam igaz fajt is kicsit hianyerzetem volt sokaig. Egy-egy adott helyzetben mindig eszembejut ez az erzes milyen volt amikor nom volt hogy tekintettem egyedulallo emberekre. Talan kicsit karrierista tipus vagyok meglehet. 25
2014. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DanteSparda ***** válasza:
ez a statisztika csak magyarországra vonatkozik nem az egész világra
2014. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gondolom más országokban is hasonló lehet az arány.
2014. júl. 6. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!