Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz ha 15 évesen...

Szerintetek gáz ha 15 évesen már nem vagyok szűz, fel kéne vállaljam vagy ez rossz fényt vetne rám?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy felvállalni? Ha nem kérdezik, nem kell vele dicsekedni és ennyi. Vagy apróhirdetésbe akartad foglalni?
2014. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármit csinálsz az életbe azért mindenért vállald a felelõsséget. Ha rossz fényt vet rád, ha nem.
2014. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ja! Kinek van köze a szexuális életedhez - az esetleges aktuális párodon kívül -, hogy ezt tudatni kelljen vele?
2014. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
magánügyed, úgy gondolom.....
2014. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki tudja, esetleg baratok vagy ilyesmi nekik nem szabadna elitelni, amugy meg tenyleg senkinek semmi koze az egeszhez
2014. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyik szűz, azt nem akarja felvállalni, a másik már nem az, ő meg azt!


A TE nagyon okos döntésed volt, hogy így jártál! Ha fiú vagy, mindenki felnéz majd rád biztos, ha lány vagy, akkor majd jól megbánod az egészet pár éven belül!


Remélem, legalább megérte!

2014. júl. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hát szerintem kicsit gáz bocsi.de hallottam rosszabbat:) én nem mondaná el sok mindenkinek.óvatosan mert pletykálnak..:)
2014. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
lány vagy? ha olyannal feküdtél le akit szeretsz akkor nem gáz a dolog, de ne ahogy a többiek is mondták ne dicsekedd el magad.
2014. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
-ne
2014. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!