Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal 1hónapja vagyunk...

A barátommal 1hónapja vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást. Bele menjek a sexbe?

Figyelt kérdés
Én szűz vagyok ő pedig már nem. Nem erőltet semmit. Petting már volt. És én is egyre jobban vágyok arra, hogy együtt legyünk úgy is, de attól félek túl korai még. Szerintetek, ha olyan lesz a hangulat köztünk, hogy nagyon felizgat akkor bele menjek, vagy még próbáljam tartani magam? 16/L
2014. júl. 27. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
menj bele mi is most fogjuk csinálni mikor 1 hónaposak leszünk :D
2014. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor amikor te is úgy érzed,vágysz rá akkor.......
2014. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
várj még egy évet :)
2014. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Csak a nászéjszakán!
2014. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hova kell sietni??? 1hónap után?? mennyire ismered?? jol gondold meg kinek adod ezt a felbecsülhetetlen ajándékot ha mèg szüz vagy mert csak egyszer adhatod oda ha meg nem vagy akkor is várjatok még kicsit több időnek kellene eltelnie ahogy hogy meg ismerjétek egymást mi is nagyon szeretjük egymást és már kívánom már szeretném érezni de neki kell egy kis idő teljesen ki akar ismerni és ahoz neki legalább egy év kell és én tiszteletben tartom attol hogy minél hamarább megteszitek attol nem lesz stabilabb a kapcsolatotok ha kibirjátok valameddig mélyebb testi kapcsolat nélkül ugy hogy egyik őtök se lép félre akkor mehet a dolog addig ne
2014. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!