Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » LÁNYOK vélemény?

LÁNYOK vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róluk? Mint viselkedésileg, mint külsőleg?

kor/nem

Aki ismeri őket azt is írja hozzá :))

https://www.youtube.com/watch?v=fxqmW38u45o



2014. júl. 29. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

nem tetszenek, a viselkedést meg nem tudom...

ismerem őket, persze személyesen:)

14/L

2014. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
30%

Nekem iszonyatosan unszimpatikusan. 14/L

Már a kinézetük is. Bár én nem ilyenfajta zenéket hallgatok,de ami nem az,amit én szeretek,azt úgyse fogom megszeretni,szóval... :D

2014. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

HALÁLOSAN UTÁLOM ŐKET:DD

H*lye hiperaktív nyálas kis k*cs*g*k.

Az összes ilyen fiú bandás sz*rt utálom.

Meg nem is ilyen zenét hallgatok.13L

2014. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én szeretem őket bár azt nem hogy annyira körül rajongják őket meg hogy sok Directioner már miattuk nem szereti annyira a One Directiont én az 1D jóban szeretem sokkal .De az 5SOS -ből Ashton a kedvencem :)
2014. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
66%
Imádom őket (: Csak szólok, akik azt mondják hogy "egyde utánzat" elmondanám hogy KICSIT SEM egydé UTÁNZAT!:) Ez a banda pop-rock,punk-rockot játszanak!! Kicsit sem egydé utánzat !!(:
2014. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Luke <3 !

És ez igaz . Az 1D-t utálom már . Az 5sos jobb.

2014. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

A 5 Seconds of Summer NEM FIÚBANDA, ők egy normális együttes! Messze nem olyanok, mint az 1D, még zeneileg sem, mert más a műfajt képviselnek és volt Directionerként beismerem, hogy a zenéjük is JOBB.

Akik szerint a 5sos rossz, azok mit hallgatnak? Jonas Brotherst vagy egyéb nyálas szarokat? HOGY NEM LEHET SZERETNI A ROCKOT, ÚRISTEN. (Az Evanescence mellett a 5sos a kedvenc bandám.)

Mellesleg elmondom az összes itteni észkombájnnak, hogy SENKIT nem lehet utálni, ha nem ismered személyesen, legfeljebb nem jön be... Nálatok gondolkodni ki szokott, a bejárónő?

A 5sos srácok szorgalmasak, tehetségesek, maximalisták és a legtöbb énekessel ellentétben jól is néznek ki, a humoruk pedig haláli. Sokra fogják még vinni, sokkal többre, mint azt bárki is gondolná. Rengeteg ember életét megmentették, szóval nem csupán hősök, igazi földre szállt angyalok.

16/L

2014. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
38%

Rühellem őket. Nyálas k*cs*gök.

Kedves előttem válaszoló, nekd azt üzenem, hogy azért mert nem hallgatok ilyen sz*rokat, attól még hallgatok normális zenét. Mondjuk The Pretty Reckless-t.

2014. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
31%

A hetedik válaszolónak üzenem (kettes vagyok).

Hallgattam tőlük zenéket és még úgy sem jönnek be. Mint kinézetileg,stílusilag. Egyébként minek akarod mindenkire ennyire ráerőszakolni?! És akkor mivan,ha valaki Jonas Brothers-t hallgat?! Én személy szerint nem hallgatom,de mi van akkor,ha valakinek nem a te állításod szerint "rock" banda jön be?! Azt miért kell leszólni?

A 5 Seconds Of Summer-nek,szinte köze sincs a rock-hoz. Ez a banda egy pop punk,punk rock banda. Tudod te mi az igazi rock?!

Az 5sos számomra még mindig 5 nyálas fiúbanda. Ráadásul semmi férfiasság nincs bennük.

És adom az előző válaszoló válaszát;a The Pretty Reckless egy JÓ banda. Ahogy a Fall Out Boy,Avenged Sevenfold,G'NR,Rolling Stones,Green Day,AC/DC,Scorpions,The Beatles,Three Days Grace,Black Veil Brides,Asking Alexandria,Ledd Zeppelin,Van Halen,Metallica,Megadeth,Black Sabbath,Iron Maiden,Ramones,Buckcherry,Airbourne,Mötley Crüe,Aerosmith...

Na,EZEK a jó ROCK bandák,nem a 5sos..

Ettől függetlenül,persze tetszhett másoknak,de ez akkor sem egy ízíg-vérig rock banda,mint mondjuk a Scorpions.. Tudod te,milyen nagy emberekről van itt szó?!(még mindig a Scorpionsról és azolról a bandákról van szó,akiket leírtam,és még sokan mások) Az 5sos 2011-ben alakult,szinte még semmire nem vitték, de már divatzenévé vált,míg a Scorpions,(vagy bármelyik banda amit leírtam) fel kellett küzdeniük magukat a csúcsra,hogy most ott tartsanak,ahol vannak!.... (egyébként 1965-ben alakultak)

Ezzel ellentétben az 5sos nem CSAK azért lett ennyire híres,mert egy "ku***va jó rockbanda/banda hanem mert 2014-re már ide is eljutott a "vírusuk",ami annyit jelent,hogy 2014-re divatzenévé vált,a mai fiatalok körében.. Elhiszem,hogy te a zenéjük miatt szereted őket,de többi ember 60%-a csak azért szereti,mert most ez a "menő"!!..

Amúgyis,itt a VÉLEMÉNYEKRE volt kíváncsi a kérdező,nem a te beszólásaidra mások felé. Fogadd el,hogy nem fogja mindenki őket szeretni,azért,mert elmondásod szerint jóképűek és jó a zenéjük. Utálójuk biztos,hogy mindig lesz,és te nem fogod tudni az utálókat "átirányítani" a te oldaladra.

Még a Jonas Brothers fanokat sem,úgy ahogy engem SEM.

2014. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
16 évesnek állítod magad,de az agyad,még mindig egy öt éves szintjén van! Gratulálok! ;)
2014. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!