Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tenni vagy nem tenni?

Tenni vagy nem tenni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja dolgozok kint Hollandiában bébiszitterként, és találkozgatok ezzel párhuzamosan egy holland férfival aki 8 évvel idősebb nálam. Én 18 éves vagyok. Őt 16 éves koromban egy versenyen ismertem meg, én csak néző voltam, ő válogatott sportoló. Sokat beszélgettünk régebben interneten keresztül, de még túl fiatal voltam, és Magyarország túl messze Hollandiától. Most viszont már más a helyzet. Kitartó és türelmes velem, és úgy hiszem nem csak ''arra'' kellek neki, de augusztu utolsó hetén jövök haza, és félek, hogy megbánnám ha nem teszem meg. Ő nem erőszakoskodik,nem is erőlteti, én viszont nagyon szeretném, csak nem merem kimutatni. Azt hiszem szeretem. De még szűz vagyok,és nem tudom hiba lenne-e, mert nem tudom, hogy elég jó leszek-e, és hogy nagyon hiányozna, mikor hazajönnék. Van ennek jövője?

2014. aug. 14. 12:19
 1/5 anonim válasza:
Hehe,nővérem nemrég ment ki Hollandiába bébiszitterkedni :D lehet hogy te vagy az??:OOOOOO csak fiatalabb
2014. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%
Ha ezt érzed, szerintem tedd meg! Tapasztalt férfi, az előzményekből az derül ki, h nem arra hajtott, h megdugjon, tehát biztos figyeles lesz. Abba nem látok bele, h vajon lesz-e folytatás, de szerintem első szeretkezésnek méltó a szituáció :)
2014. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Tedd meg azok alapján amit írtál és az előző hozzászóló érvelése alapján jó lesz ő elsőnek. Sajnos a kapcsolat jövője bizonytalan, de még a jelenben vagyunk.
2014. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi történt azóta? :)
2014. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
betalált?
2015. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!