Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal megvolt az első...

A barátommal megvolt az első szex. Szerintetek ez kárpótolta?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és barmit megtennék érte ,csak a szex nagyon fajt (számítódtam rá ,hogy elsőre nem lesz könnyű). Elég nagy farokkal van megáldva és mivel nekem is az első volt nehezen tette be ,azután is nagyon fajt de elviseltem és mikor mar mind ketten élveztük meg kellet állítsam mert mar nem bírtam elviselni ,nem akartam ,hogy azt higgye hogy o rosszul csinált valamit és rosszul ereztem magam hogy nem tudtam kielégíteni ezert kárpótlásul leszoptam. Szerintetek rosszul csináltam? (nagyon izgultam hogy milyen lesz neki ,és arra törekedtem hogy minél jobban erezze magát de most felek ,hogy kőnyűvérűnek hisz majd emiatt.

2014. aug. 23. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolaton belül nincs könnyűvérűség. Azért mert megadsz neki olyat, amivel gyönyört érhet el, ez miért lenne könnyűvérűség?
2014. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia :) nem csináltál rosszul semmit, nem kell izgulnod emiatt meg amikor együtt vagytok akkorse izgulj. mond meg neki este amikor már majdnem alszotok mond neki hogy milyen sok mindent jelent neked és hogy mennyire szereted.

Beszéljétek meg hogy neked hogyan esik jól és neki hogyan, nem rossz dolod vagy szégyen erről beszélni

Mi fél éve feküdtünk le először nekem az első volt és van hogy még mostis fáj, de nem haragszik rám ezért, a te párod sem fog rád haragudni vagy elhagyni ezért az én párom a kihívást látja így bennem hogy nem olyan könnyű felizgatni és ő mégjobban élvezi :)

ne aggódj, mindent jól csináltál a szex nem szenvedés beszéljétek meg meg hogy hogy esik jól :)

2014. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem ,koszi a válaszokat :)
2014. aug. 23. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól csináltad! Korod?
2014. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!