Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire kell vigyáznia első...

Mire kell vigyáznia első szexnél a barátomnak, ha én még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A barátomnak még sose volt szűz barátnője, én vagyok neki az első.
2014. szept. 9. 20:34
 1/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Oda kell figyelnie rád, és óvatosan
2014. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óvatosnak kell lennie, és mindenképpen figyeljen a visszajelzéseidre. Te nyugodtan irányíthatod, ahogy neked kényelmes.
2014. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő izgatás, finom behatolás, finom mozgás, reakció figyelés, odafigyelés az óvszerre és az aktus utáni szeretgetésre.
2014. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenre, de azt a barátod nem könyvekből fogja megtanulni, max csak okosabb lehet tőlük, de ha szerelmes, akkor ő is érezni fogja mit kell tennie.


Legyen gyengéd, kényeztessen előtte annyit, hogy biztosra tocsogj, hogy remegjen mindened, mert enélkül lehet kellemetlen is.


A fájdalomtól ne félj, ha a barátod lassú lesz, akkor még a fájdalom is élvezetes lesz.

A legfontosabb, hogy a te érdekeidet helyezze fölé az övéinek, mutasson meg neked minden gyönyört.

2014. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legfőképpen rád kell odafigyelnie. Arra, hogy ne tegyen olyat ami neked kellemetlen, azzal ugyanis egyikőtök se lesz előrébb, ha te kellemetlennek érzed a dolgot vagy erőltetettnek.
2014. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!