Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alhasi fájdalmam van kb 3...

Alhasi fájdalmam van kb 3 hónapja, és 1 hónapja feküdtem le a barátommal 17/L. Nem merek elmenni nőgyógyászhoz. Barátommal mehetek nődokihoz? (lent írom)

Figyelt kérdés
nevelőszülőknél élek, de nagyon szigorúak, és semmit sem értenek meg, azt sem engednék hogy barátom legyen, 1 hónapja viszont lefeküdtem a párommal, 3 hónapja vagyunk együtt. kb 2 hónapja először pettingeltünk 2x is, ahhoz az időhöz tudom kötni kb, mióta fáj alul a hasam.. de nem merek elmenni nőgyógyászhoz mert ott kiderül hogy már nem vagyok szűz. A barátommal nem mehetnék el nőgyógyászhoz titokba? Vagy ez később kiderül? Később ha a nevelőmmel mennék el akkor kiderülne hogy más voltam? Vagy hogy megy ez? kérlek segítsetek rajtam.

2014. szept. 13. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
??? Soha nem voltál még? 17éves vagy.....fogod magad és elmész egyedül. Ennyi
2014. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nőgyógyászhoz egyedül is elmehetsz. senki belegyezése nem szükséges, sőt, a vizsgálóban is egyedül leszel bent. az orvost meg köti a titoktartás, ha nem szeretnéd nem mondja el.

amúgy szerintem urológiára is elmehetnél a nőgyógyászon kívül, mert lehet, hogy húgyúti fertőzésed van.

2014. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

még sosem voltam, még sosem volt előtte semmi kalandom,1 barátom sem. Nagyon nagy szigorban kell éljek sajnos. Pedig lehetett volna nem 1- nem 2 barátom.. :-(

Pisiléskor is FÁJ!

2014. szept. 13. 11:19
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha elmegyek nem kapok papírokat leletről meg minden? Hogyha mondjuk 1 hónap múlva megemlíti a nevelőm hogy menjünk el, nem kell ugyan ahhoz a dokihoz mennem? Vagy ha ugyan ahhoz vinne el, nem lesz hogy már voltam meg ilyenek?
2014. szept. 13. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondod otthon, hogy valami fertőzést elkaptál azért mész, vagy voltál. Azt nyilvános vécén is simán elkaphatod. Azt meg a doki-már elnézést-le se sz@rja, hogy szűz vagy-e még
2014. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RRR ***** válasza:

menj olyanhoz akihez tuti nem mehettek a nevelőddel

mondj el neki mindent őszintén,segíteni fog meglátod


ha ez nem megy menj akihez tudsz és ugyan ezt tedd és kérd meg ,hogy ne említse meg ,ne küldjön semmit se a lakcímedre, mert zizik a nevelőid


de feltétlenül MENJ EL!!!!!

évente legalább egyszer!!!!!!!!!!!!

2014. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tünetekkel, főleg, hogy 2 hónapja fáj és nem kezeltek lehet elég nagy baj is. Súlyos következmények is lehetnek az egészségedre nézve. Menj el dokihoz sürgősen. Ha meg kiderül, mi történet? Kapsz valami büntetést és kész, az egészséged fontosabb.

Amúgy ha ahhoz elég felnőtt vagy, hogy lefeküdj a barátoddal akkor a dokihoz menéshez, meg a következményekhaz is legyél felnőtt.

2014. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

.A vizsgálóban pedig semmi keresnivalója nincs a nevelőnek ha te mondod,hogy nem akarod!Akkor tudsz beszélni a dokival,hogy kéred ne mondja,hogy ott voltál.

6-os jót írt ezt tedd..

2014. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!