Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Nagyon sokan visszautasítottak, annak ellenére, hogy soha nem plázacicáknáknál próbáloztam.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert dilemmába kerültem. Azt mondják a nők megérzik, ha a pasi tapasztalatlan, így nem is adnak neki esélyt, mivel rutintalan srác nekik nem kell. Viszont, ott van az érem másik oldala, hogy ha az ilyen srác, ha egy idő után megelégelte a temérdek kudarcot és örömlányhoz fordul, akkor elítélik, mondván, hogy ez visszataszító lesz majdan a lányok szemében.Akkor hogy működik ez, mivel ellentmondásos a helyzet. Két szék közül a földre, vagy a morális értékek váljanak semmissé?

2014. szept. 26. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

ez úgy működik,hogy értelmes emberek nem kérkednek nőknek arról,hogy örömlányokat kúrnak,kivéve ganxta zolit meg dopemant.


és nem ítélik el.

a szájuk ezt mondja,de valójában azt ítélik el,hogy szégyenkezve,szégyenlősen van tálalva a történet és a határozatlanság van elítélve.

ebből adódik,hogy egy nőnek sose a kimondott szavait figyeld.

2014. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
ha prostizni mész, azt nem mondod el senkinek, ennyire egyszerű
2014. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaj ne már. ennyire nem lehet reménytelen a helyzet
2014. szept. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jah, kösz nők. Egyet megtanultunk. Ilyet soha nem mondunk el nektek ;)


Ez alap férfi etikett. Aki megsérti, az hülye ostoba és vessen magára ha kidobják.


Elmégy prostizni egykétszer, utána szépen lassan megtanulsz ismerkedni. 10-ból 9.5 visszautasít. 0.5 meg később... de szépen lassan nagy mintán már nem lesz gond.


Plusz ott az internet, tesóm is ott talált egy nagyon aranyos csajt magának. (Nem, nem 140 kilós bálna, hanem egy fullos doktori diplomás csaj, akinek nem volt ideje ismerkedni)

Simán vannak akik nem mernek, nem akarnak élőben idegenekkel ismerkedni, nekik jó lehetőség a net.

2014. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos, a plázacicák alatt a szép lányokat érted? Mert nem mindegy. Ha nagyon szép, ámde intelligens lányoknál próbálkozol, ők visszautasíthatnak x indokból. De ha a plázaribiknél próbálkozol és elég magas vagy, ők olcsóak és simán összejöhetsz eggyel.

Ha nem olyan szép, ám értelmes lányoknál próbálkoztál, értelmes okból (nem illetek össze, nem akar átvrni mert nem szeret) is kaphattál kosarat.

Javaslom, hogy ne a külső alapján válassz, azt nézd, ki az akivel megvan az összhang és ne ajtólstul ronts a házba.

2014. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 5/5

Jó az észrevétel. Soha nem próbálkozom plázacicáknál, de szép lányoknál sem. Én hajlandó vagyok külsőtől elvonatkoztatni. Mindig olyanoknál próbálkozom, akik mások szerint átlagosnak vagy csúnyának számítanak. De úgy látom ez sem elég, mert a nőknél perdöntő a külső. Így sehogy sem tudok előre lépni.

2014. okt. 7. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Testet ki lehet munkálni, fél-egy év alatt nagyon sokat lehet javítani a kiálláson edzéssel. Hátizmot is kell erősíteni, hogy jó tartásod legyen. Attól megőrülnek a nők, imádják.


Próbálj kialakítani stílust... szánj egy nagyobb összeget ruhákra. Próbálj értelmes ruhákat venni, ne a szar divatos márkákat, hanem egyénien öltözni. H&M-ben szerintem egész jó ruhákat lehet kapni. Nagyon sok értelmes lánynak bejön a normál stílus, egy jóféle farmer inggel, jó anyagú pulcsi, valami vászoncipő, pasztell színek...


Került a kínai gagyi feliratos pólókat pl... ez sokat számít.


Hajad legyen frissen mosott, egy fodrász sem árt normálisan levágva. Legyél ápolt, moss fogat, rágózz ne legyél büdös. Válassz valami kellemes férfias, de visszafogott illatú parfümöt/deót.


Változtass az életviteleden. Legyen valami szenvedélyed ami leköt, érdekel, és érdekes mások számára is.

Egy nő számára vonzó ha érdekes dolgokat csinálsz, látod az újabb filmeket, érdekes sorozatokat, esetleg olvastál pár könyvet is.


Végtére pedig soha ne menj úgy oda egy csajhoz remegő hanggal, hogy el akarod hívni valahová. Kapásból creepy-nek fog tartani és elküld. Ez nem a mi pályánk. Próbálj a közelében lenni, beszélgetni vele, keresni a társaságát, "Prezentálni" magadat, a dolgaidat, céljaidat... a lényeg hogy érdekes személyiség legyél. A humor perdöntő lehet, de nem az alhasi viccek.

így kapásból látod rajta, hogy érdeklődhet irántad esetleg, na akkor léphetsz tovább.


Ha letámadod randit kérve, attól sokszor beparáznak a lányok és elküldenek. Csak akkor szabad, ha már kaptál valami pozitív visszajelzést, és még akkor is sokszor lepattintanak.

2014. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 7/7

Szia :) Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Nos, az általad leírtakhoz a következőket szeretném hozzáfűzni: szerencsére vannak márkás cuccaim, sok ingem van, tehát a ruhatáram adott. Említetted az ápoltságot. Igyekszem kerülni azt, hogy bűzös legyek. Mániákus fogmosó vagyok, naponta legalább háromszor teszem. Ami az érdekes tevékenységi kört illeti. Nagyon sokat sportolok, szenvedélyem a foci. De mellette asztaliteniszezem és nagyon szeretek úszni is. Sokat olvasok, mert imádok olvasni, kommersztől klasszikuson át. Filmezni is nagyon szeretek, szóval a személyiségem úgy érzem részben adott. Viszont azt elismerem, hogy az önértékelésem, az a béka feneke alatt van és ez bizony nem lehet vonzó a nők számára. Ez azért van mert csúnyának tartom magam. Csúnya az arcom. Jártam régebben kozmetikushoz is, de ezen csak a plasztikai műtét segítene. Abban igazad van, hogy a kidolgozott test vonzó lehet, viszont nem szoktam kondizni járni, sportolok éppen eleget. Vékony vagyok,de sportos. Nem önsajnáltatásképpen írtam le mindezt, csak így kerek a történet. Nem tudom így elfogadni magam és ezen csak az segítene, ha lenne sikerélményem egy lánynál. De erre így esélyem sincs...elég ellentmondásos helyzet...és tudom mindig a külsőm miatt bukik el a dolog. De köszi a hasznos tanácsokat :)

2014. okt. 7. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én is hasonlóan vagyok kissé. Bár nem tartom magam nagyon csúnyának arcilag, de pl szemem alatt nagy az arccsontom és kissé táskás is, ezért kb sokszor úgy látom magamat mint egy élőhalott reggelente, főleg a bőröm is fehér, gebe is vagyok és a tartásom is rossz.

Reggelente jövök fel a liftben és nézem a tükörben magamat, "na b**meg már megint hogy nézel ki"... ez már kicsit rögeszme is. Legszívesebben plasztikáztatnám a fejemet én is :D


Másrészt viszont nekem volt pár barátnőm, és mind olyanok akik szerintem (és mások szerint) is elég jó nők voltak + értelmiségiek, jófejek. Csak belsőre őrült kb mindegyik, ez később jött ki.

Sőt egyéjszakás kalandok is mehettek volna párszor, és most is akár kevésbé jó nőkkel. Csak ezt meg nem szeretném.

azt már csak hozzátenném, hogy én is szűz vagyok. Hiába volt több nőm, de 1-4 hónap alatt nem jutottam el velük sehová. Egyéjszakásba pedig nem mertem belevágni a bénázástól való félelem miatt (utólag persze hülyeség, és az én hibám)


Visszatérve, hogy mégis hogy hódítottam meg ezeket a lányokat? Sokszor én sem tudom, de valamikor egyszerűen érzem, hogy lenne esélyem a lánynál... talán ilyenkor visszatér az önbizalmam.... de ehhez nagyon sok lányt kell ismerni, és aktívan kommunikálni velük ilyen-olyan szinten. Még akár olyanokkal is, akiknek van barátja. Pl az egyik nőmet úgy hódítottam meg, hogy volt barátja, aki letelibeszarta kb, viszont én meg jófej voltam vele, haverkodtam. Aztán kidobta és végül bejött a dolog :)


Ez volt régebben, most már nekem se megy ez úgy. Több éve nem volt nőm, és főleg az egyetem miatt, annyira leköt időben, alig járok valahová. Keveset találkozok lányokkal, akikkel meg igen, azok vagy foglaltak, vagy nem jönnek be. :/ Kicsi a minta amin dolgozok sajnos.

Nem lehet hogy ez a problémád neked is?


Van remény szerintem, és az tényleg az önbizalom. Egy hörcsögképű csoptársam az évfolyam legjobb nőjét meghódította, és még több példát tudnék mondani pesti szórakozóhelyről, ahol egy cimborámat akinek sohasem volt nője ezelőtt, egyszerűen elkapta egy csaj, és felvitte koliszobára dugni :D Másnap ciki volt,de szexelt ez a lényeg. Szóval muszáj nyomni az ipart, nagy minta kell, sok lehetőség és előbb utóbb bejön. Ráadásul bele is tanulsz kicsit. Kis lépésekben lehet haladni szépen előre.


Amúgy a szociális parákat csökkentheted gyógyszerrel is. Szerintem egy pszichiáter/pszichológus segíthet. Nekem tuti segített, emiatt nagyon sokat fejlődtem. Mára már nem szedem mert nem kell. Kezdőlökésnek persze jó. SSRI-ről beszélek...nem csodaszer, talán nem is segít, de kicsit kitágítja a látókörödet, megkönnyíti a szociális ismerkedést, szociális görcsöt oldhatja. A dolog rajtad

áll, ez csak egy eszköz.

2014. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A gyógyszer, és az hogy mára már nem kell, kicsit ellentmondásnak tűnhet, azzal, hogy utóbbi időben mégsem megy a csajozás dolog.


Az SSRI-t azért kértem, hogy az egyetemi paráim elmúljanak, mert nagyon rosszul haladtam, közeg is szar volt. Ebben segített, sokkal kiegyensúlyozottabb lettem ilyen téren. Szociálisan is, kevesebbet aggódtam, szorongtam, feszengtem. Mára sok ilyen rossz dolgot levetkőztem, és bár az önbizalomhiány és a magam ostorozása megmaradt, de tudom, a megoldást, hogy hogyan tudnék rajta javítani. Látom a fényt az alagút végén, és főleg inkább az időhiány ami gátol. Jelenleg sokkal nagyobb prioritással bír az egyetem és a karrier mint a szex és a barátnő is. Mindent ennek rendelek alá, de ez remélhetőleg megváltozik, ha végzek nemsokára. Alagútvége :)

2014. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!