Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lanyok ti hany evesen vesztett...

Lanyok ti hany evesen vesztettetek el a szuzessegeteket? Es megbántátok? Es nektek az elso szexnel volt orgazmusotok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
17, majdnem 18 voltam. Aktusnak nem volt kimondottan jó. Nem volt orgazmusom úgy a harmadik szexig (ami megjegyzem, harmadik pasival is volt). De nem bántam meg, a legkevésbé sem. Sőt, még csak hibaként sem tekintek rá. A pasi, akármilyen gyökér is volt, mivel sportot űzött a szűz lányok egyszeri megfektetéséből, egész profi volt a kérdésben, így bár orgazmusom nem volt, de legalább az élmény nem volt elrettentő. :)
2014. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
16 (majdnem 17), egyáltalán nem bántam meg, utána 2 évig együtt voltunk, és azóta sem utáljuk egymást. Nem volt orgazmusom
2014. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
16 voltam, nem bántam meg bár időközbe kiderült hogy egy gyökér és az utolsó hónapokban kihasznált. Nem volt orgazmusom
2014. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nemsokára 18 leszek, a héten vesztettem el. Emlékezetesnek nem mondható, 3-4 percig tartott, mert a srác elélvezett... Nem fájt, orgazmus se volt, bár kicsit lelombozó volt, hogy én csak akkor kezdtem igazán bele jönni ő meg már elsült.. Persze orgazmus sehol nem volt.
2014. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 (2 hét múlva lettem 17) kicsit megbántam. Az első úgy egy hónapja volt. Nagyon ráparáztam, rettenetesen féltem. Úgy érzem korai volt, ha tehettem volna tovább húztam volna, de ő elég akaratos volt. Igazából az elsőnél nem volt semmi, mert annyira fájt, hogy nem bírtam tovább. Leállítottam, mert így éreztem, hogy nem bírom tovább. Még utána reggel is nagyon fájt, ülni se bírtam..

Aztán 2 hétre rá (pont szülinapomon) "befejeztük", akkor már jobb volt, az elején fájt, aztán már nem. :)


Az egészbe az a legrosszabb, hogy a hülye hibáim miatt, még most is félek, és a gondolattól is elpirulok, elszégyellem magam.

2014. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
20 évesen volt az első, néhány hét járás után. Megbántam, és nem, nem volt orgazmusom, mert a srác elélvezett kb. két percen belül. Jó nagy barom voltam. Szeretném kitörölni ezt az incidenst az életemből... Amúgy azóta nem voltam senkivel. Egyszerűen elment az egésztől a kedvem.
2015. jan. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
12 évesen. Nem bántam meg és nem volt orgazmus.
2016. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
32%

13 de nem bántam meg azóta is eggyütt vagyok a párommal... Már eltelt kb. 11-12 óra

Fájt kicsit de nem véreztem... Nekem már a 2.-nál tökéletes volt 😍😍😂😇

2017. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!