Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan lehet észrevenni egy...

Honnan lehet észrevenni egy lányon, hogy kielégületlen, esetleg még szűz? (a 18-24 éves korosztályról lenne szó)

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan külsőségekből nem tudod megállapítani. Maximum azt tudhatod meg - de azt sem 100%-ra - ,hogy ki nem szűz már esetleg. Gondolok itt például arra, hogyha egy csajnak már hosszú ideje van barátja, akkor elég valószínű, hogy szexuális viszonyt is folytatnak.
2014. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
két csajon is gondolkozok, egyikük sem bomba nő, nincs pasijuk sem, félénkebb csendesebb lányok, viszont még simán dönthetőek, sőt akár még járnék is velük, csak én nem vagyok valami kelendő.
2014. okt. 3. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem. Hát engem speciel csinosnak, szépnek szoktak titulálni, általában bejövök a pasiknak, mégis szűz vagyok még. A külsőm ellenére nagyon csendes, félénk, visszahúzódó lány vagyok, úgyhogy eleve nehezebb az ismerkedés, a bizalom meg aztán végképp. Ráadásul hiába lett volna alkalmam elveszteni, nem akarok egy skalp lenni, nem megyek bele holmi kis kalandba.


Na de mindez azért nem függ konkrétan össze azzal, hogy valaki csendes és visszahúzódó, ugyanis vannak olyan lányok is, akik bizonyos helyeken ilyenek, máshol viszont "tombolnak" és összefekszenek mindenféle jöttment pasival. Szóval a lányok belső tulajdonságait, értékrendjét kéne ahhoz megismerned, hogy ezt megtudd. :)


18/L

2014. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt 1 szűz barátnőm (én is lány vagyok)

Abból lehetett észrevenni, hogy nagyon félt a fiúktól. Még akkor is félreértette őket, amikor csak haverkodni akartak. 20 éves volt és pl. egy srác egy buliban megkínálta háziborral, ő meg sírva hazament, mert hogy "őt le akarták itatni és megdugni".

Rettenetesen féltette a punzciát, de ha én meséltem a saját szexuális élményeimről, ő iszonyú kíváncsi volt rá.

Meg írt ilyen szexes történeteket, amiben voltak abszurd dolgok, mivel ő abszolút tapasztalatlan.

Pl. hogy 1 éves munkatársi ismerettség után a lány ül egy réten és a semmiből ott terem a kolléga, aki bevallja, hogy szereti, letérdel elé és megkéri a kezét, utána meg felállítja a csajt, letépi az összes ruháját és egy fűzfának nyomva a hátát, jól meg....

aki valaha is szexelt természetben az tudja, hogy sok élő fafajtának kib.. érdes a kérge és csontig lenyúzná a nő hátáról a bőrt.

Vagy hogy 1 a tízmillióhoz, hogy 1 csaj a szüzessége elvesztésekor eget rengetőt élvezzen, ráadásul a pasival egyszerre!!

Meg ez, hogy nagyon furán reagálják le a szey-témát, nem akarnak róla beszélni, elzárkóznak... meg azt hiszik, minden pasi, aki nem egy mulya bamba valaki, annak csak d. kellenek.

akkor a kielégítetlen... volt 1 ilyen barátnőm is. Ő mindig Ideges. De iszonyúan. mindenkinek beszól olyankor és szívja mindenki vérét. Mindig azt mondja, hogy a szexet csinálni kell és nem beszélni róla, de ha beszélek a saját szexuális életemről azt tátott szájjal hallgatja.

és irigy... azért tiltott ki az életéből, mert lett egy pasim és irigyelte hogy mi... mindig, ő meg a többéves kapcsolatában már bottal sincs piszkálva. De minden boldog párkapcsolatban élő barátnőjére irigy volt, nem lóg egyikkel sem... ilyen ürüggyel hogy messzebb költözött a másik 2 faluval és milyen kétségbeejtően messze van jahj, lehetetlen úgy találkozni.

ezek olyan tipikus árulkodó jegyek.

2014. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyha dugás után pókhálófoszlányokat fedezel fel a farkadon, akkor kezdhetsz gyanakodni...

Egyébként nincsenek külső jegyek.

2014. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a kielégületlenséget én már vettem észre nőn :) Csak azt sajnáltam, hogy nem volt alkalmam meg....
2014. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem látszik

A hétvégén pont láttam egy lányt, akinek az arcán, hogy full perverz lehet az ágyban.

Kócos, vóróses haj

Kaján vigyor, csillogó szemek. Nedves ajkak...

2014. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!