Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarja minden lány...

Miért akarja minden lány elveszteni a szüzességét? Ez a divat? (Tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés

Miért akarják annyira nagyon elveszteni, hogy szerelem nélkül löknék oda valakinek? Rengeteg erre irányuló kérdést látok Gyk-n, és már kíváncsi vagyok.

Véleményem szerint egyáltalán nem ciki ha valaki szűz. Akárhány éves is legyen.


Én szerelem nélkül a világért sem feküdnék le senkivel. Még százhúsz évesen sem- bár addig csak lesz valaki...

Ti ezzel hogy vagytok? És mégegyszer, tisztelet a kivételnek!!! (20/f)



2014. okt. 11. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
szüzesség? úgy dobtam el magamtól,anno mint a megáldott nyomorék a mankót.
2014. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
dugni jó, majd rájössz, ha egyszer lyuk közelbe kerül a kukid, és az nem a saját segglyukad lesz
2014. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem a perverz se ggfejek közé tartozok,de linkelj már egyet,mert sehol nem látok.

Amúgy meg aki csak úgy odalökné az nem különb attól amit lehúzok reggelente a wc-n.

2014. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Csak mert jó és kész
2014. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert aki nőként sokáig szűz, arra úgy néznek, hogy ez vagy beteg vagy hazudik, meg hát orgazmuskészséget kell tanulni meg aki nem a szexuális szabadosság híve, az eltévesztette az évezredet, hogy mikor szülessen a földre.
2014. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha ismersz olyat küld hozzám, azon ne múljon!
2014. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szerintem sem ciki, ha valaki nem veszíti el 15 évesen, de azt sem ítélem el aki megteszi, ha neki úgy jó.

Én 18 éves vagyok, és még nem volt olyan alkalmam, olyan partenem akivel megakartam volna tenni..

Nem az hogy a nagy ő-re várok, de mégse akarom valamilyen jöttmenttel elveszíteni..

2014. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

Érdekes vagy! 20 évesen fiúnak titulálod magad! Ha nem próbálnád saját bénaságod másra kivetíteni,és legfőképpen megpróbálnál magadra férfiként tekinteni, fognál magadnak 1 nőt, kipróbálnád milyen is a szex. Nem csak károgni önsajnálni kell!

39F

2014. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

A mai világban az a módi, hogy ha csaj vagy, legyél erkölcstelen, ribi, szép és buta is egyben. Ha pasi vagy, akkor legyél gazdag, izmos és vékony.

És persze a tv, rádió, minden azt mondja, hogy ha ilyen leszel, bármit megkapsz, és mindenki szeretni fog.

De azt is azért megjegyezném, hogy büszkének sem kell lenni a szüzességre. Az csak egy ideiglenes állapot, nem több.

Neked is igaz hogy megmaradt az életed, de sok jóból kimaradtál eddig, és még többől ki maradsz, és nem lehet mindent bepótolni. Nem mondom hogy legyél ribihajcsár. De természetellenes, hogy a normál gyógyszerek és orvosok nélküli maximális életkor körül is van aki nem szexelt egyszer sem.

Ugyanis ha nagyon régen 25 lettél volna mondjuk, akkor már öregember lennél akár unokákkal.

2014. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Valóban része lehet ebben a divatnak is, némi társadalmi nyomás a kortársak részéről (akik persze, 90%-ban nagyot mondanak, a múltkor láttam egy felmérést, az általános iskolák 8. osztályos fiúi között 90% nem szűz, 80% már volt két lánnyal egyszerre, 20% pont az előbb élt át szexuális aktust, stb, stb, szóval egyértelműen butaságokat mondanak, mert "ciki" nem azt mondani).


De mindenképpen hasznos, ha az ember lánya nem 30 évesen kezdi el a nemi életét. Mint minden más készség elsajátítására, erre is van egy bizonyos korszak, amikor érzékenyebb az ember, könnyebben megy. És valljuk be, a női orgazmus, női szexualitás korántsem olyan magától értetődő és egyszerű, mint a férfiaké. Főleg, hogy sok nőben/lányban ott a félelem is, hogy a társadalmi megítélése vajon mennyire lesz negatív? Hiszen egyszerre cikizik azt a 15 évest, aki még szűz, és azt is, aki nem az. Egyik "nyomi", a másik "ribi". A szexbe bele kell jönni, és bár van olyan, hogy túl korán, azért időben el kell kezdeni. Tudományosan bizonyított tény, hogy azok a nők, akik huszonnemtuomhány éves koruk után veszítik el a szüzességüket, sokkal ritkábban és nehezebben élnek át orgazmust, sokkal kevésbé élvezik a szexualitást a párjukkal, legyen az szerelmi vagy alkalmi kapcsolat. Pont azért, mert a korábbi érzékenységi időszakban nem tanulták meg, hogyan is lehetne ezt elérni.


Nyilván más kérdés, hogy a kellő pszichológiai érettséget még nagy valószínűséggel egyáltalán nem, a fizikai érettséget meg épphogycsak elért 12-3 évesek is már ezt csinálják, ezen lehetne filozofálni, hogy vajon szülői érdektelenség, média, a szociális közeg, az éppen aktuális holdállás, vagy valami más idézi elő, ezt nem tudhatjuk, mindenesetre ez a trend. Hisztizni miatta felesleges, mert ettől még egyrészt azok, akik már nem szüzek, nem kapják vissza ártatlanságukat, másrészt meg azok, akik még nem vesztették el, a serdülőkori "csakazértis", meg "bosszantani akarom a világot" és társaik típusú határfeszegetés miatt pont, hogy még buzdítja is őket a megbotránkoztatásra.


Tudod, mint az a vicc, mikor az óvó néni meglátja Mórickát a wc-ben cigizni. Mindenki ismeri, nagyon béna vicc. Nem is humoros, megbotránkoztató elsősorban. A serdülők nagyobb részének tetszik. Mert ők is ezt akarják elérni.


Nyilván tisztelet a kivételnek, esetemben is. Ez csak egy elmélet, egy eszmefuttatás a hosszú szombati nap végén, amiben csak egy minimális empirikus adat, és nagyobb mértékű filozofálás van jelen.


Engem sokkal inkább érdekelne az, hogy téged ez miért zavar? Amennyire én tudom, egy szűz fiúnak (lánynak is, de most rólad beszélek) előnyös egy tapasztalt partnerrel megélni az első alkalmakat, és megismerni a saját szexualitását. Akármilyen romantikus is az "egyszerre veszítjük el" dolog.

2014. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!