Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, elmondjam neki?

Mit tegyek, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta ,hogy irigyli azt a fiút akivel lefeküdtem . Ez aranyos is lett volna valamilyen szinten ,csak én még szűz vagyok . Elmondjam neki ? A hétvégén ő főz valamit , és csak ketten lennénk nála , de van egy olyan érzésem ,hogy le akar feküdni velem. Mit tegyek? Légyszi segítsetek! (ja , ő 18 ha ez számít bármit is , és 5 hónapja vagyunk együtt)

Előre is köszi a válaszokat.

16/L



2014. okt. 30. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Üzenetben, írj!
2014. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki. Egy jó kapcsolat alapja a bizalom és az őszinte kommunikáció.

Egyébként honnan veszi, hogy nem vagy szűz?

2014. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

2-es nem tudom ,valahogy úgy szűrte le...(pedig a barátnőim direkt szoktak vele cikizni előtte)

2014. okt. 30. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el. Akkor másképp is fog hozzád állni, pl finomabb lesz, plusz még jobban fog értékelni :)
2014. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a barátodat, de lehet azzal a kijelentésével, hogy irigyli a pasit, azt próbálta kideríteni, hogy volt e valaki vagy sem. Mivel akkor nem mondtad el, hogy nem volt ezért most tuti azt hiszi, hogy már nem vagy szűz. Mondd el neki mindenképp, sokkal gyengédebb lesz majd hozzád.
2014. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. nov. 2. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el. És azt is, ha te még nem akarod a dolgot.
2014. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!