Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nem korai elveszit...

Szerintetek nem korai elvesziteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Fel vagyok rák készülve nem azért kérdezem hanem mert kiváncsi vagyok hogy ezért nem néznek e r*b*ncnak??!! 17L barátommal 2hónapja vagyunk egyutt.
2014. nov. 8. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ha annak is néznének, mit számít? Ne foglalkozz másokkal.
2014. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne m né zne k an ak.
2014. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
26%
Szia.Két hónap még nem olyan sok idő,és szerintem olyan embernek add oda,aki valóban kiérdemli.(Átvitt értelem)
2014. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak az a helyzet hogy nagyon szeretem ahogy ő is engem volt h sirt ertem
2014. nov. 8. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már sírt érted ráülhetsz a brére. Ez tuti szerelem. Nem lelki probléma.
2014. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
mi most leszünk 3éve együtt. az utóbbi időben kezdtünk csak összemelegedni, de csak annyira, hogy kb. minden volt, csak AZ nem. szerintem ha jólesne valami új, szép fokozatosan ismerkedjetek egymással, ne rohanjátok el. és nem azért mert rbancnak tartanálak érte, hanem mert úgy vélem, nagyobb élmény lenne, ha előtte mást is kipróbálnátok.
2014. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!