Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évet kapna érte?

Hány évet kapna érte?

Figyelt kérdés
Ha egy 19 éves fiú megront egy 13-14 éves lányt hány évet kapna érte?
2010. jan. 28. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy tökmindegy hogy élvezte e, vagy sem, mert akkor is büntetik...
2010. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jan. 28. 22:01
 13/17 anonim válasza:
0%

Ez a téma engem is érdekelne!! Mi történik akkor hogyha a 16. élet évét a lány nem töltötte be azonban a fiú 29?!

(lányom 16 lesz 4hó múlva, és gyanakszom h közösült egy 29éves sráccal!) Érdekelne hogy a törvény bünteti-e ?!

2010. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Maeglin válasza:
75%
Én úgy tudom, hogy Mo.-on a 14 év alattiakkal történő szexuális kapcsolatot büntetik, akár akarta, akár nem. Míg a 14év fölöttiek (tehát a 16évesek esetében) nem büntetendő. Bár ez attól függ, hogy akarta-e. A nemi erőszakot minden korosztály esetében büntetik.
2010. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szerintem a legnagyobb megrontás a mai világban a média, a sok hülye műsor miatt. Ez okozza azt hogy a 13-14 éves lányoknak (tisztelet a kivételnek) nincs erkölcsük és rögtön rámásznak az első fszra amit látnak.

Ha meg mégsem olyan amilyennek elképzelték a kis buta agyukkal akkor meg feljelentik a pasit hogy megerőszakolta őket.

Persze vannak igazi mocskos állat pasik is, de ne felejtkezzünk el erről az alternatíváról sem.

2010. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Már elnézést kérek,aki a mai időkről beszél,nem tudja,hogy régen már 14 évesen is férjhez mentek?Mikor volt az az idő,hogy a 14 évesek nem foglalkoztak a szexxel??Mert ilyen időket ne is keressetek!Még nagyanyám mondta,hogy régen is ugyan ez ment,csak akkor halgattak,mint a sír,mert akkor az volt a szokás,hogy "szüzen férjhez menni"!Vajon melyik férj tudhatta,hogy milyen egy szűzpunci,ha még nem rakorr meg olyat?Vagy ha mégis,azt is ki lehetett magyarázni..nehogy azt mondja már valaki,mert a nagyapám huga is 14 évesen ment férjhez,és 60 évig együtt voltak,amíg meg nem halt szegény férje..És nem romafamilliánk van,mert ugye ők már 11 évesen is cigánylagzit ülnek,és???Kérdezzétek meg nagyanyádékat!!Még prostik is voltak..azt hiuszitek régen szentek voltak?csak nem volt szabad beszélni róla!!!
2010. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14 ig tökmindegy.
2010. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!