Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Várjunk vagy ne? Bôvebben lent

Várjunk vagy ne? Bôvebben lent

Figyelt kérdés
dec. 3ára szerzett nekem anya 1 idôpontot a nôgyógyászhoz mer azt mondja hogy lassan ideje elmennem (16éves vagyok és szûz) csak egy átlag vizsgálatra... Egy hónapja van barátom és már volt pár olyan helyzet, amikor majdnem megtörtént "a dolog". De azt beszéltük, hogy lehet meg kellene várni a nôdokit és csak utána lefeküdni... De az a normális ha a lány a szüzessége elvesztése után megy el nem? Mit csinaljunk, várjuk meg az idôpontot? Anya megtudja az orvostól, hogy már nem vagyok szûz? Hogy ésszerübb?

2014. nov. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor kezdem azzal: amíg szűz vagy, a doki nem fog megvizsgálni, csak ha olyan problémád van, amihez muszáj!


A másik: a dokidat köti az orvosi titoktartás! Még a szülővel szemben is!

2014. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudtommal 18 év alatt, mikor még gyereknek számít az ember, nincs titoktartás, hiszen a szülő a felelős a lányért. én 17 évesen (még szűzként) mentem el először nődokihoz, és mondták is anyámnak, hogy jöjjön be.
2014. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: ezt nagyon nem jól tudod!


Ma már olyan személyiségi jogok vannak, hogy ihajj...


Ha egy tanár drogozáson kap egy diákot, akkor sem értesítheti a szülőt, csak az ifjúságvédelmet!

2014. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsánat....akkor rosszul tudtam.
2014. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!