Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki szűznek lenni?

Ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Alapból nem érezném ezt cikinek, de pár napja megkérdezték (osztálytársak), hazudni meg nem akartam mert aki ismer az tudja, ezért előbb utóbb kiderül. Nem cseszegettek érte, inkább meglepődtek. Viszont mégis olyan kínosnak érzem ezt, hogy a többségnek legalább barátja/barátnője volt már, nekem meg semmi. Mit gondoltok erről, ciki? 15f

2014. dec. 15. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egyébként meg ők is hazudhatnak ám.
2014. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Az én ilyen korban már sorban döntöttem a nőket és már 3 lakásom 2 ferrarim és 14 házvezető nőm volt, akiket szintén megbsztam.


Arról nem is beszélve, hogy van ám kereső funkció is ezen az oldalon, ott olvasgass.

2014. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem az. Amúgy hova jársz? Valami gyűjtőbe?
2014. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem 18-30ig igen,utána meg már mindegy!
2014. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem ciki de abban a korban annak érzi az ember én 15 évesen vesztettem el egy 23 éves fiúval de én lány vagyok nekem könnyű találni valakit erre :)
2014. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem gyűjtő, egy gyengébb gimi. A lányoknak tényleg könnyebb. Lehet, hogy csak én érzem cikinek, mert tényleg nem szóltak be miatta de akkor is.
2014. dec. 15. 23:36
 7/13 anonim ***** válasza:
15 evesen nem az. Persze ezt az ember 15 evesen nem igy erzi :)
2014. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
cikibb volt ezt a kérdést kiírnod minthogy szűz vagy
2014. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább az a ciki, hogy te ezt cikinek tartod. Szánalmas.

És ha szűz vagy akkor mi van? Tök természetes dolog, még 19 évesen is. Ne legyél már ilyen primitív, az a gáz aki ezt cikinek tartja, az nem ember.


A barátom 18 éves volt és szűz, meg én is és úgy jöttünk össze. Nagyon boldog voltam attól, hogy még ő is érintetlen és én leszek az első neki, ahogy nekem is ő.

Hidd el ez felemelő érzés.


Nem ciki ezt a hülyeséget most felejtsd el.

És csak azért mert ezt hiszed ne feküdj le senkivel, majd csak ha lesz egy komoly barátnőd.

2014. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Majdnem 16 voltam, amikor elveszítettem. Akkor menőnek éreztem, de ma, 40 év távlatából szánalmasan korainak tartom. Nyugodtan várd meg a 18-19 évet.
2014. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!