Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem van a gond, vagy a...

Velem van a gond, vagy a körülmények nem voltak megfelelőek? Hibáztam, hogy megtettem?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok. Elöljáróban annyit, hogy kissé nehezen ismerkedtem mindig is a gyermekkorból visszamaradott hörghurutom miatt. (Mikor gyulladásba jönnek a hörgőim, sokszor én nem veszem észre magamon, és gyulladt szag jön belőlem. Tudok róla, ezért próbálok is sokat adni a szájhigiéniára, folyton mentolos rágót tolok, stb.) Mégis mindig fenntartásokkal menetem oda a nőkhöz emiatt, mert: "Mi van ha megérzi rajtam?" :(


2 hete viszont egy buliban "lefeküdtem" egy lánnyal. Ő volt nekem az első, még szűz voltam. Jó volt megtenni végre, mégis nekem olyan snassz volt. Nem éreztem többet annál, mint akkor, mikor kiverem. Valahogy többre számítottam a szextől, mégse kaptam semmi plusz élményt.

Mondjuk testileg voltam ráindulva a csajra, mert nagyon dögös volt, de érzelmileg nem vonzott. Legalább is nem éreztem/érzek iránta semmit. Mondjuk mindkettőnkbe volt már pár pohár pia, de mindenre emlékszek. Azóta nem is láttam, nem is beszéltünk.


Velem van a baj, vagy csak simán az érzelmek hiánya miatt volt?

Netán hibát követtem el, hogy nem vártam tovább az igazira? Tudna szeretni egy ilyen "félrelépés" után egy nő?



2014. dec. 29. 15:42
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi gond.. Ezek után is biztos lesz valaki, aki belédszeret.. :) Ez miatt nem kell aggódni :)
2014. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túlbecsülted a szüzesség elvesztését, a lány volt rossz az ágyban, vagy te nem élvezed érzelmek nélkül. Egyik sem bűn.
2014. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan túlbecsülik és valami miatt valami csodálatos utazást vagy mit tudom én mit várnak attól, hogy először lefekszenek valakivel. Nos ez maximum akkor van így ha egyébként olyannal szeretkezel elsőnek akire már nagyon vágytál és nem csak testileg. De maga az aktus egyáltalán semmi különöset nem fog hordozni ha első, mintha már a 10. vagy 100. Ez egy természetes és ösztönös dolog, ami mögé azok akik még soha nem csinálták valami misztikus dolgot képzelnek el, és azt hiszik innentől minden megváltozik majd egy csapásra.


Az viszont biztos, hogy ha valaki olyannal leszel majd együtt akihez nem csak testileg vonzódsz, akkor a "pluszt" is megkapod, ráadásul lehet ahhoz a pluszhoz le sem kell majd feküdnöd vele feltétlenül, hogy érezd.

2014. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem sem volt semmi extra, pedig fülig szerelmesek voltunk egymásba, óvatosan bánt velem, ilyesmik.

Én meg az aktus végén: ja, csak ennyi?


Túlmisztifikálják az egész szüzesség elvesztést, ezért várja mindenki a csodát tőle kb.

2014. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj az érzelmek nélküli szexszel. De elárulom, ha megvannak is az érzelmek, az se garancia semmire. Van akivel remekül összepasszolsz, égszakadás-földindulás, és van, akivel csak kommersz numerákat tudsz csiholni. Keresni kell, próbálkozni újra, meg újra.
2014. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:

Érzelmek hiánya.

Akivel össze vagy hangolódva meg szeretitek egymást, azzal jobb lesz, különlegesebb. De pl ilyen felállásban is lehetnek hullámvölgyek. Ja és az alkohol tompíthatja az élvezetet, mint ahogy minden mást is :-)

2015. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez csak egy dugas volt,ugyhogy nincs veled semmi Baj ez igy szokas a bulikon.
2015. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!