Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor vessem fel a barátnőmnek...

Mikor vessem fel a barátnőmnek, hogy kezdjünk el szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, mind a ketten szüzek és első kapcsolatunk. Nagyon szerelmesek vagyunk, azonban Ő egy kissé félénk lány. Majdnem egy hónapja vagyunk együtt. Az lenne a kérdésem, hogy körülbelül mikor vessem fel neki, hogy kezdjünk el pettingelni , megismerni egymást? Nem akarom elsiettetni pont azért kérdezem, hogy ne ijesszem meg őt ezzel, milyen egyértelmű jelekre figyeljek amiből már tudhatom? Vagy üljek le vele simán beszélgetni erről?

2015. jan. 11. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tegnap!
2015. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mondjuk most?!
2015. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell erről beszélni. Jönni fog magától,a helyzet mindig adja magát. Nálunk hasonló volt a helyzet. Fél év múlva lett ez a pillanat.
2015. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne vesd fel, csak alakíts úgy alkalmakat hogy ketten legyetek és romantikazzatok. A többi alakulni fog ha szerelmesek vagytok.
2015. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Állítsd helyzet elé, hívd át hozzátok este, vagy ha egész napot együtt töltöttétek kérd meg menjen ki kicsit, meglepetés. Rakd körbe a szobát mécsesekkel gyújtsd meg, legyen csak az a fény, nyugi nem fog leégni a lakás :)

és hívd be, kezd el csókolgatni, érteni fogja a helyzetet. Ha belemegy itt az idő nála is, ha nem, akkor istenem, volt azért így is egy kis meghitt pillanatotok és csókolóztatok.


Kreativitás, ne beszélj, cselekedj!

2015. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó ezt értem, de nincs egy kicsit korán? Még csak egy hónapja járunk , és szüzek vagyunk még kapcsolati tapasztalatunk sincs. Nem a , hogy a kérdés , hanem inkább a mikor.
2015. jan. 11. 11:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha félénk, akkor lehet, hogy még 1 hónap után nem akarja...Amúgy nem nagyon kell erről beszélned neki. Inkább cselekedj, de csak finoman. Csókolgasd a nyakát, együtt alvásnál simogasd a popsiját, combját stb. Figyeld a reakcióit.
2015. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Korán sosincs, amikor mindketten szeretnétek! Én pl barátnőmmel első napon lefeküdtem, sose hittem volna, de második kapcsolatom ilyen volt. Oké nem voltunk szüzek, de akkor is ez gyors volt.


Lényeg amikor úgy érzed itt a pillanat. Te mostanság szeretnéd? Akkor próbáld meg ez a romantikus estét, nyiss egy pezsit vagy egy bort amit szerettek, két pohár pluszba az asztalra. A szituáció adott, és kiderül a lány szeretné szintén vagy sem :)

De semmiképp se kérdezd

2015. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ez miért ilyen fontos , hogy sose beszéljünk róla? És ha már csináljunk akkor sem szabad beszélni róla? Ezt most nem teljesen értem.
2015. jan. 11. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző is én voltam, még valami. Ne ronts ajtóstul a házba, első alkalom. Ne kezd taperolni, tényleg magát a romantikus hangulatot teremtsd meg, hogy érezze anélkül hogy hozzányúlnál, hogy ez az este más lesz, ha ő is úgy szeretné. Hidd el telesen másképp fog hozzáállni akkor ő is


25F

2015. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!