Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor ujjazok egy lányt,...

Mikor ujjazok egy lányt, honnan tudom, hogy orgazmusa volt?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de tényleg nem érzem, nem látom, nem tudom mire kell/kéne figyelnem. A férfiaknál 100x egyszerűbb, mert jól látható jelei vannak.

Már 2x is megujjaltam, de nem jövök rá, hogy mikor "megy el"...

Picit ciki mikor még mindig csinálom és szól, hogy... khöm... s akkor jaj bocsi bocsi :D


Komolyan válaszokat légyszi :)


18/F



2015. jan. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Testbeszédből.. Belereneg a teste, ahogy nyőg.. Stb
2015. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Remeg a combja, összehúzódik a hüvelye, könyörög, h dugd be...

25/F

2015. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alaposan izgasd fel, hogy jó nedves legyen/maradjon. Ne legyen uncsi és kiszámítható a tempó/ritmusa az ujjazásnak, nyalásnak. Mondjuk a nyögései, vonaglásai, remegése, hüvelyszorítása révén csak megtudod már állapítani, nem? Meg ha húzza a kezeivel a fejedet a muffjához...
2015. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ö.. ezt nehéz megmondani mert mindenki más. Amikor a legnagyobbat nyög vagy elakad a lélegzete meg ha érzed hogy ritmikusan összehúzódik 'ott lent'. De akár az is lehet hogy színlelt. Szóval ez egy elég összetett dolog.
2015. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
ritmikus összehúzódás mindenkinél van. mondjuk ha egy ujjad van benn, akkor nem feltétlen érzed, de 2-vel már lazán lehet érezni. szerintem teljesen egyértelmű. nem lehet, hogy azért szólt, hogy hagyd abba, mert megunta? :D
2015. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Bazzeg. Beszéljétek meg - van két szép szácskátok.
2015. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ujjazd tovabb,es talan a masodikat eszre veszed.A csajnak mindenkeppen Jo lesz.
2015. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!