Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye normális, hogy 1 hét...

Ugye normális, hogy 1 hét múlva leszek 16, de még szűz vagyok, nem csókolóztam senkivel és nem is jártam senkivel? (lány)

Figyelt kérdés

Igaz, van olyan srác, aki szeretett volna összejönni velem, de én nemet mondtam neki, mert úgy voltam vele, hogy ha nem érzek semmit, akkor csak rossz lenne neki és nekem is. Olyan is van, aki viszont elvette a józan eszem másfél éve. :D Viszont neki meg én nem kellek.

Az ilyen 12 évesen már nem szűz gyerekek meg erősen irritálnak.



2015. jan. 11. 23:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen, igen, igen :)
2015. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Normális.. De ha a szimpátia legapróbb jelét is látod egy pasiba, nyugodtan menj bele, veszíteni nem veszíthetsz semmit, és ha ezek később kierősödnek, akkor nyertél egy szerelmet
2015. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normális, ne foglalkozz senki véleményével.

Ahogyan te jónak érzed, úgy éld az életedet.

2015. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

és ha azt mondjuk, hogy nem normális, akkor mész és összefekszel valakivel?

de amúgy normális, nyugi.

2015. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Dehogyis! Nem vagyok olyan típus aki érzelem nélkül képes lenne rá.
2015. jan. 11. 23:26
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Normális....sőt ez lenne mindenkinél a normális. Én 18 évesen vesztettem el, de senki se hitte el, mindenki azt hitte,hogy már rég nem vagyok az,mivel a "menők" közé tartoztam,akik kétségbe estek,ha nem feküdtek le senkivel 15-16 évesen. Én vesztettem semmit azzal,hogy vártam:)
2015. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Eléggé szánalommal tölt el a kérdésed. Nem azért, mert olyat írtál, hanem elszomorító, hogy egy normális bizonytalan abban, hogy minden rendben-e, míg akit már sz*rrá keféltek ilyen idős korára, az azt hiszi, hogy az jó amit ő csinál.


De hogy konkrét választ is adjak, szerintem emberileg teljesen normális. És jó tudni, hogy vannak ilyen emberek is még.

2015. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon érett és szimpatikus gondolkodásod van.

Próbáld megőrizni, akármit diktál a nagyvilág!!!

Még a humorod is jó. Csak ilyen lányokat kérünk :))

19F

2015. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
sztem legyél rá büszke,az ilyeneket becsülik meg inkább. én 17és fél évesen vesztettem el,azóta is azzal a pasival vagyok
2015. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#7 azért vagyok (voltam) bizonytalan, mert a környezetemben szinte mindenkinek volt már rövidebb-hosszabb kapcsolata, még a nem ribizliknek is. Engem meg senki sem keres, csak mert utálom a sminket, szeretek olvasni és nem vagyok egy nádszál. :D
2015. jan. 11. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!