Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, milyen érzés elvenni...

Fiúk, milyen érzés elvenni egy lány szüzességét? Tovabb lent.

Figyelt kérdés

Kérlek válasszatok kategóriát,hogy meyik a leginkább jellemző:

1:büszkeséggel tölt el,hogy ti veszitek el neki

2:megtiszteltetés,hogy a lány nektek adja oda

3:csak a macera van vele

Előre is köszi a válaszokat! :)


2015. jan. 13. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3
2015. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2
2015. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1, 2

Egynek vettem el a szüzességét, de nekem elég vastag, neki meg szűk volt :/ Az első 4-5 alkalomnál óvatosan kellett csinálnom, az első kettőnél egyáltalán nem mentem el. A másik háromnál befejezte szájjal.

2015. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1 es 2 :)

De meg csak egy remeny h valakivel egyutt sikerul elveszteni..:)

2015. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1
2015. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 To7ka ***** válasza:
94%

Egyik se... A szüzesség elvétele, bár sokkal inkább, hogy Veled veszti el, kölcsönös odaadás, figyelem, és bizalom. Nekem a szavaid kicsit túlértékeltek. Nem azért fekszik le velem, hogy megtiszteljen vele.:/ brr, ez így rossz. Azért fekszik le velem, mert szerelmesek vagyunk egymásba, szeret engem, és az egy plusz dolog, hogy Ő még szűz. De nem változtat semmit... Ha neki ez ilyen lényeges dolog volt és szándékosan tartogatta a tökéletes partnernek, az egy picit fura is, de oké, akkor örülök annak, hogy úgy érzi én vagyok számára a tökéletes pár. De most maga az a pillanat, hogy hoppsz átszakadt, büszkeséggel? megtiszteltetéssel? Nem..:/

Attól, hogy szűz, jobban fogok rá vigyázni, maximum még az tölt el jó érzéssel, hogy ennyire bízik bennem, tudja, hogy én vigyázni fogok rá, és nem okozok neki fájdalmat.

2015. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled,kedves utolsó. Lényegèben csak annyit akartam megtudni,hogy azért érzik-e a fiúk egy (normális) lány szüzességét nem veheti el akárki.
2015. jan. 13. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Felelősség és megtiszteltetés!
2015. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1.
2015. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
1
2015. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!