Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése előtt...

Szüzesség elvesztése előtt mentetek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Első szex előtt érdemes/kell? Pl. hogy fogamzásgátlót felírjon?
2015. jan. 22. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ööö... óvszer.
2015. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana... de Én nem voltam előtte...
2015. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fogamzás gátlóért mindenképp kell.


De én nem írattam, mi gumiztunk. Szóval nem. Viszont az évi 1x-i szűrésre azóta járok.

2015. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, eleg az ovszer, fogamzasgatlot akkor erdemes ha rendszeres nemi eletet el valaki, es a fogamzasgatlo nem is hat rogton tobb het mire vedettseget nyujt.. maradj az ovszernel.
2015. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is óvszert használtunk, de én a helyedben elmennék, hátha van valami fertőzésed, amiről nem tudsz, és elkaphatja tőled a párod. Az ellen meg nem sokat véd a gumi se.
2015. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os ha valakinek van fertozese azt azert altalaban erzi, es pont a fertozesek ellen ved a gumi. De egy atlagos fiatal lanynak, Aki meg nem elt senkivel nemi eletet mifele fertozese lehetne, azert nem kell remeket latni. Fertozesre meg akkor kezd el vizsgalni a nogyogyasz ha van valamilyen panasz. egeto erzese van a nemi szerven, folyasa van, buzos a vizelete... ha semmi panasza akkor megis miert kene elmennie.. Ha fogamzasgatlo tablettat akar szedni akkor igen akkor menjen el, meg ha panasza van, de hogy elveszti a szuzesseget azert nem szoktunk elmenni..szerintem ugy a kornyezetemben senki baratnom se, es igenyesek, rendezettek, tisztak, kulturaltak vagyunk.
2015. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os, azért mondtam, mert tapasztaltam. Nemi élet nélkül is el lehet kapni egy hüvelygombát, például strandokon. Azt, hogy a gumi ezek ellen nem ér semmit, a nőgyógyászom is megmondta.
2015. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!