Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Ciki, ha szűz vagyok? +...

"Ciki, ha szűz vagyok? + Hányszor kérdezik még meg?

Figyelt kérdés
Nem ciki egyáltalán. Több huszonéves szűz van, mint gondolnák. Nincs abban semmi szégyellnivaló, majd ha eljön az ideje mindenki elveszti. Én is az vagyok 21 éves fiú létemre, de orálisan már voltam kielégítve. Ismerek nem is egy velem egykorú szüzet, ők se szégyellik.

2015. jan. 29. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

2o alatt nem szégyellnialó, de 2o fölött már azért kicsit ciki, hogy nem találtál olyan lányt, aki lefeküdt volna veled.

Ez valamennyire téged is minősít

Mert a fiúk azt nem mondhatják, hogy nem állnak készen rá, ők bármikor észen állnának, egy ilyen lehetőséget senki sem halasztana el.

2015. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahányszor felmerül az emberekben ez a kérdés.
2015. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aki nem akarja, azt csak nem erőszakolhatom meg.
2015. jan. 29. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedig szégyellni való! A lúzerek szüzek 18 felett!!(kivéve ha van tartós kapcsolata és váratja a lány) Már egy 14 évesben is maximális a hormonszint! Az hogy a farkadat nem tudtad még egy punciba sem beletenni, az bizony téged minősít!
2015. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki. Én 28 évesen vagyok még szűz, mert egyetlen egy lány sem képes elfogadni az ocsmány külsőm. Ilyen ronda, undorító külsővel nincs az a módszer, amivel akár randira eljönne velem egy lány, mert hányingert kap mindenki, aki meglát.
2015. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki és nem lúzer az sem, aki szűz 18 vagy akár (!) 14 év felett! Bármilyen furcsán hangzik, de nem kevesen vannak - köztük magam is -, akik kizárólag a házasságban kívánják megélni a nemiséget. Mégpedig azért, mert a másik nem egy eldobható eszköz vágyaim kielégítésére, hanem testi-lelki társam egy életre. Ajándékok vagyunk egymás számára. És akkor még nem beszéltünk a szüzességet hivatásszerűen élő szerzetesekről...! Azt gondolja mindenki, hogy csak a szex körül foroghat az ember élete?!
2015. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!